Slavenais Krievu Astrolgos Pāvels Globa nosauc 5 horoskopa zīmes, kurām līz gada beigām pilnībā mainīsies dzīve!

Daudzi jau pavisam noteikti ir dzirdējuši par slaveno krievu Astrologu Pāvelu Globu un nemaz nebūs jāiepazīstina. Viņš ir ne tikai pazīstams visā Krievijā, bet arī pārējā pasaulē. Globa Astroloģijas nozarē darbojas vairāk nekā 20 gadus un viņs avā jomā ir tiešām liels ekperts. Šobrīd viņš ir nosaucis 5 zodiaka zīmes, kurām līdz 2019. gada beigām būs gaidāmi vairāki lūzuma. Tas varot mainīti pilnīgi visu dzīvi.

Daudzi no Pāvela Globas izteikumiem bieži vien tiek parādīti televīzijās, jo daudzi no viņa izteikumiem tik tiešām apstiprināms un tas ir iemesls, kādēļ viņš ir kļuvis tik slavens un atpazīstams. Daudzi cilvēki personīgi par vinu veidojušas ziņas, jo Globa palīdzējis ar savām precīzajām prognozēm.

Laiks runāt par Dvīņiem!
Lai arī cik jocīgi tas neliktos, taču Pāvels Globa silti iesaka dviņiem vienreiz ņemt un beigt raizēties par visām dzīves problēmām un likstām. Pretēji, tā vietā vajadzētu visas problēmas aizmirst un sākt vienreiz kārtīgi dzīvot. Līdz šī gada beigām ir palicis pavisam maz, tomēr dvīņu dzīve var iegrozīties vajadzīgajās sliedēs. Dvīņi ne tikai paliks apmierinātāki, bet arī gaidāmi lielāki ienākumi.

Vērsis!
Līdzīgi kā dvīņiem, arī vēršiem ir ļoti liela tendence apvainoties, tomēr par ļoti sīkām lietiņām, kuras daudziem varētu uzdzīt smieklgus. Tas viss vienkārši esot jābeidz, jo konkrētās problēmas novedīs vēl pie kaudzes ar citām. Tas savā ziņā ir kārtīgs mīnuss, tomēr Vēršus gaida liels pārsteigums. Būs pozitīvas izmaiņas privātajā un karjeras dzīvē.

LASI VĒL : Latvijas ģimenes pārcelšanās ar 3 bērniem uz Angliju izraisa milzu sašutumu soc tīklos – Iedzīvotāji pikti!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...