Latvijas ģimenes pārcelšanās ar 3 bērniem uz Angliju izraisa milzu sašutumu soc tīklos – Iedzīvotāji pikti!

Portāls lsm.lv ziņo, ka iemesls, kāpēc jaunās ģimenes pamet Latviju ir ne tikai zemās algas  vai nesakārtota sociālā sistēma, bet arī attieksme un darba devēju un ņēmēju sasvtarpējās attiecības, kā arī citu cilvēku naids.

Tas spilgti pierādījās arī pēc kādas LTV sižeta par trīs bērnu ģimeni no Baldones, kas pārcēlās uz dzīvi Lielbritānijā. Varētu pat teikt, ka stāsts uzspridzināja sociālos tīklus, to lietotāju vidū izraisot viedokļu sadursmes.

Treiju ģimene neaizbrauca uz Lielbritāniju lasīt sēnes vai šķirot atkritumus. Abiem vecākiem arī Latvijā bija darbs, turklāt labs. Ģimenes mātei Rūtai par vairāki, taču ģimene Latvijā vairs nejutās droši mainīgās nodokļu sistēmas un nesakārtoto sociālās un veselības aprūpes dēļ. Tāpēc pāris kopā ar saviem 3 bērniem pārcēlās uz Angliju, kur dzīvo un strādā arī ģimenes tuvinieki.

Vēl viens iemesls aizbraukšanai ir attiecībās un tas, kā cilvēki viens pret otru izturas. Tas, kas aizsākās sociālajos tīklos pēc šī sižeta parādīšanās, apliecina Rūtas teikto. Daudzi cilvēki ir gatavi aprunāt tos, kuri skaļi pasaka to, ko domā liels daudzums cilvēku.

Edgars Eglītis mikroblogošanas vietnē Twitter raksta: “Tādai Treiju ģimenei varu ieteikt tikai vienu – brauciet vēl tālāk uz ziemeļiem. Ragbijas Tesko centrā nemaksā tik labi, cik vaļu tauku medniekiem aiz polārā loka. Brauciet tur ar saviem radu radiem.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...