Pults kas pārvalda visu

1  Šo fantastisko ierīci sauc par Neeo. Tā ir tālvadības gudrā pults ar ko var kontrolēt visas jūsu mājās esošas ierīces. Neeo ir centrālais uztvērējs, kas pēc būtības ir šīs pults ”smadzenes”.  Ar ko tā ir tik fantastiska? Ar to, ka šī pults aizvieto visas mājās esošās nevajadzīgās pultis televizoriem, radio atskaņotājiem un citām ierīcēm, kuras iespējams pārslēgt ar pulti.

2  Šai pultij ir rokas atpazīšanas funkcija, tādējādi tā ātri var atjaunināt sava profila preferences atbilstoši savam lietotājam. Jūs varat arī izmantot Neeo lietotni priekš (IOS un Android), lai kontrolētu savu sadzīves tehniku. Neoo ir datu bāze ar vairāk nekā 30000 ierīču un ir saderīga ar visiem AV produktiem, kas ir ražotas pēdējo 10 gadu laikā.

3    Jūs savas ierīces varat pārvaldīt ar infrasarkano, wi-fi, vai pat Bluetooth! Tālvadības pultij ir augsta izšķirtspējas def displejs, kas ļauj viegli pārvaldīt savu filmu sarakstu, mūziku vai citus iestatījumus.4  Set up, jeb uzstādīšana ir pavisam vienkārša.  Lai uzstādītu šo ierīci jāiziet cauri divu soļu procesam un šī ierīce ir gatava darbībai, vai nav fantastiski ?

5Vienkāršība un ērtums, tas raksturo šo ierīci, ar ko tā arī izpelnās cilvēku atzinību.

loading...