Baņķis pavisam nopietni brīdina visus cilvēkus par tuvāko nākotni : “Visiem būs cieši jāsavelk jostas”

Sagaidāms tas, ka no 11. Maija līd pat Rudens pēdējām dienām vairākas planētas metīs tā saukto retrgrādās cilpas. Tas nozīmē to, ka Jūs noteikti varēsiet sagaidīt daudz nenoteiktības, sarežģītības un ierobežojumus, kas dzīvei liks justies grūtākai. Tāpat cilvēkiem būs daudz grūtāk noteikt reālo dzīves situāciju, nekā tā ir. Jau 2019. gadā Pasaules banka bija brīdinājusi par iespējamu krīzi vai panedēmiju, taču kāpēc tam netika pievērsta pastiprināta uzmanība?

Jāņem vērā, ka lielākoties patreizējie ierobežojumi noteikti nenovērš visas nepieciešamās problēmas, kuras agrāk pastāvējā un tagad atkal dzīve varēs sākties pilnā sparā… Tā itin nemaz nebūs! Diemžēl Baņķis jau ziņoja, ka lielākajā daļā gadījumu cilvēkus pa taisno aizvedīs atpakaļ nepatīkamajos brīžos. Šis laiks būs ļoti grūts un pilns ar viltībā, tieši šī iemesla dēļ nāksies savilkt ļoti cieši jostas.

Un atšķirībā no šāda, tāda ministra, es pavisam noteikti Jums ieteiktu savilkt jostas. Ļoti svarīgi ierobežot visus nevajadzīgos pirkumus, kas vispār nav vajadzīgs. Ietaupiet uz visiem baudpilnajām izklaidēm, jo būs nepieciešama nauda, pie tam daudz.

Tāpat visiem jāsagatavo B, C un D plāns vismaz pieciem gadiem uz priekšu un tas nav itin nekāds joks. Pašlaik mēs tiešām saskaramies ar lielu krīzi un patreizējie politiskie lēmumi tikai palīdz to veicināt.

Pašlaik vīruss ir tikai kā katlizators, lai mums skaidri parādītu kā prasmīgi darboties, vai tieši pretēji – tas parāda patreizējos procesus, ko nevar mainīt. Banķis skaidri norādījis, ka līdz šim brīdim nav redzējis politiķu cienīgus politiskos lēmumus.

Ļoti rūpīgi ir jāņem vērā, ka patreizējā situācija ir tikai sākums un mēs visi saskarsimies ar vēl daudziem pārsteigumiem. Tieši šī iemesla dēļ Jums nav jāskrien uz priekšu un jāmēģina atgūt visu zaudēto.

Esiet vienkārši piesardzīgi un apsveriet iespēju atlikt visu naudu uz priekšu sliktākiem laikiem. Ši vajadzība noteikti nākotnē būs nepieciešama, ir pienācis laiks piedalīties un neko neatlikt uz vēlāku.

loading...