Noticis nežēlīgs un prātam neaptverams incidents – Tā rezultātā miris mazs bērniņš

Ir noticis prātam neaptverams atgadījums, kura rezultātā ir miris mazs bērns. Viss negadījums norisinājises Rīgā un tikusi iesaistīta arī automašīna. Audi vadītājs braucis atpakaļgaitā līdz brīdim, kad uzbrauca virsū bērnu auto krēsliņam, kurā tajā brīdī atradās arī pats mazais bērniņš.

Pagaidām vēl nav zināms, cik tieši liels ātrums ir bijis Audi automašīnas markai braucot atpakaļgaitā, tomēr visa rezultātā autokrēsliņā esošais bērniņš zaudēja dzīvību, tā informēja Valsts policija.

Konkrētais incidents ir norisinājies nedaudz pēc pulksten 11:00 Augusta Dombrovska ielā. Negadījums ir norisinājies tieši pirmajā piemājas pagalmā.

Policija pašlaik ir sākusi kriminālprocesu un pašlaik skaidro visa notikušā apstākļus. Kopumā Latvijā šogad jau ir miruši septiņi bērni. Ļoti traģisks ceļu satiksmes negadījums ir noticis arī Ķekavas pagastā, kur uz ceļa Rīga – Bauska – Lietuvas robežā, kāds vīrietis vadot škoda automašīnu uzbrauca šķērslim.

Tā rezultātā vīrietis miris un policija skaidro visa notikušā apstākļus. Brauciet uzmanīgi un sargiet ne tikai sevi, bet arī apkārtējos. Cienīsim viens otru.

loading...