Ņem šo informāciju vērā, ja mēdz iepirkties internetā! Lūk, preces, ko labāk nepasūtīt slavenajā aliexpress.com

Aliexpress.com ir pasaulē ļoti populāra iepirkšanās vietne, kuru izmanto gandrīz katrs otrais cilvēks. Viss process ir vienkāršs – tu vari pasūtīt visu ko vēlies, sēžot savā dīvānā, un atliek tikai gaidīt, kad sūtījums nonāks jūsu pastkastītē. Taču ir dažas lietas, par kurām vēlamies jūs brīdināt.

Šī ir vietne, kur var atrast pilnīgi visu, ko sirds kāro, un jums pat nav jāizkustās no dīvāna, tas ir ļoti ērts veids, kā iepirkties, un lielākajai daļai preču piegāde ir bez maksas. Taču ir lietas, ko no aliexpress labāk nepasūtīt.

Ir sastādīts vesels saraksts ar precēm, kuras no šīs vietnes labāk nepasūtīt. Dažu preču piegāde ir aizliegta uz konkrētām valstīm. Iespējams, ka šo parādību arī esi pamanījis.

Pasūtot šīs preces, esi uzmanīgs, jo tās var atnākt ne tādas, kādas biji iedomājies. Ja tomēr vēlies kādu no šīm lietām, labāk iegādājies tās veikalā.

Brendu pakaļdarinājumi.
Dažās valstīt slaveno zīmolu pakaļdarinājumu izplatīšana un lietošana ir aizliegta, tāpēc tās nav iespējams iegādāties pat internetā, jo, tev nezinot, visas preces, kas iegādātas Aliexpress tiek pārbaudītas.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...