Kādas ir Tavas 10 priekšrocības, būdama brīva

Šeit būs desmit iemesli, kādēļ būt brīvai ir tik aizraujoši un forši!

1. Pēdējā mirklī Tu vari iegādāties pēdējo biļeti uz kādu eksotisku zemi vai ceļojumu ar nevienu nerēķinoties un baudīt karstasinīgu vīriešu uzmanību piemēram Kanāriju salās.

2.  Tava apakšveļas kolekcija kļūst arvien plašāka un seksīgāka, to spēs apskatīt tikai kāds īpašai no klubiņa ko būsi atvedusi mājās kādai karstai izpriecai.

3. Tev ir lieliska iespēja vientulībā sagatavot perfektu darba interviju, kuru uzreiz iegūsi pēc tik pārliecinošas uzstāšanās, jo nebūs neviens, kas Tevi kārdinās un vilinās un kādām neķītrībām.

4. Nekautrējoties Tu savām draudzenēm varēsi pastāstīt daudz interesantas informācijas par puisi, kas Jums sēž divus galdiņus tālāk, piemēram to, ka viņam patīk autosports un viņa mīļāka nodarbe brīvdienās ir makšķerēšana, jo jā, tas ir puisis kura profilu skatīji iepazīšanās profilā.

5. Tu  vari baudīt bezmaksas kokteiļus klubiņos, vairāku iekārojamu puišu sabiedrībā, kuru vārdus iespējams pat neatcerēsies, vienkārši būsi ietaupījusi savus līdzekļus un vēl labi izbaudījusi laiku.

6. Bez stresa vari savu mobilo telefonu atstāt restorānā uz galda dodoties uz labierīcībām neuztraucoties par to, ka tava otrā pusīte sāks vandīties par Tava telefona kontaktiem un pārmest to, ka vēl glabā savu bijušo puišu telefona numurus.

7.  Tava vannasistaba vienmēr ir tīra, tādā ziņā, ka tajā nekur nav atrodami vīriešu rugāji izlietnē.

8. Tu savu ledusskapi vari piepildīt ar daudz šampanieša, kūciņām un jogurta, jo nebūs neviens, kas Tev prasīs pagatavot kārtīgu maltīti, piemēram kādu steika gabalu vai lasi folijā,

9.  Tu vari būs nepārtraukti valdzinoša, satriecoša un pašpārliecināta, jo Tev nebūs neviens kam attaisnoties par to, kādēļ vīrieši Tev pievērš tik daudz uzmanības un izsaka komplimentus,

10. Bez sirdsapziņas pārmetumiem Tu vari nopirkt savai draudzenei dāvanu par 50 eiro un nebūs neviens kas Tev pārmetīs par to, ka lutini savu draudzeni ar tik dārgām dāvanām.

loading...