10 lietas, kas Tev jāpaspēj izdarīt pirms kāzām

Šīs desmit lietas ir tik pat svarīgas, kā ideālas kāzu kleitas meklējumi, labākas kāzu tortes un viesu sasēdināšana pie galda, tikai tas viss ir daudz aizraujošās un saglabā daudz jautrības!

1. Pirms tev vēl būs jādala savas finanses ar savu laulāto, pirms tam iegādājies sev kaut ko pavisam dārgu, ko tādu ko sen esi vēlējusies, kādus dizainera apavus, vai kādus dārgakmeņu auskarus.

2. Visās situācijās iepazīstini savu laulāto, kā par savu draugu, itkā Jūs nesen būtu sagājuši kopā, pēc kāzām saukt viņu par savu vīru būs īpaši seksīgi.

3. Visos restorānos kurus Jūs apmeklējat ar savu vīrieti, paziņo visām viesmīlēm un visam apkalpojošajam personālam, ka esat nesen saderinājušies un izbaudi šampanieša glāzi par velti.

4. Pirms vēl esi sākusi dzīvot kopā ar savu otro pusīti, velti pēc iespējas vairāk laika sev, novieto savā vannasistabā uz viesiem iespējamiem plauktiņiem savus skaistumkopšanas līdzekļus un palutini sevi ar veselīgām maskām, manikīru, pedikīru, savu mīļāko dziesmu uz skaļāko un baudi vannas putas un daudz šokolādes.

5. Nodarbojaties ar kaislīgu seksu visās vietās, kuras vien nāk prātā, kļūstat nerātni, jo kad būsiet jau precēti, sekss jebkurā vietā un laikā būs ierasta un oficiāla lieta.

6. Sociālajos tīklos izpēti visus savus bijušos un bijušo draudzenes, pēc tam aizmirst par to eksistenci uz visiem laikiem!

7.  Kāzu plānošana ir ļoti stresaina un saspringta, tāpēc katru svētdienu iesāc ar SPA apmeklējumu un palutini sevi.

8. Izpriecājies ar savām draudzenēm iespējami daudz, aizšaujat pa kluso uz kādu striptīza klubu vai apmeklējat kādu karaokes bāru.

9. Ja pēc kāzām taisies manīt savu uzvārdu uz vīra uzvārdu, tad rezervē galdiņu restorānā un sava vecā uzvārda un vēl pēdējo reizi paklausies kā to izrunā kāds cits no malas.

10. Aiznes savu saderināšanās gredzenu uz nospodrināšanu, lai tas būtu īpaši spožs lielajā dienā un pa to laiku aizej uz kādu bāru un nobaudi kādu mojito un vēl pēdējo reizi paflirtē ar seksīgo bārmeni.

 

loading...