Viņa neķītrās fantāzijas.

Tāpat kā sievietēm arī lielākajai daļai vīriešu ļoti būtiska attiecību sastāvdaļa ir mīlas prieki. Tiesa, viņu fantāzijas un domu lidojums ir ļoti dažāds un daudzveidīgs, taču tomēr viņiem tāds ir. Lasi tālāk un iepazīsties ar viņu vēlmēm, kuras viņi sagaida no Tevis guļamistabā.

1) Mati

Izrādās vīriešiem tiešām ļoti patīk kad tos parauj aiz matiem. Lielākoties ierasts, ka notiek pretējais un to dara viņš, taču izmēģini to pati. Tas viņu neatstās vienaldzīgu.

2) Kakls

Arī vīriešiem tāpat kā sievietēm ļoti patīk sajust savas mīļotās elpu un lūpas uz kakla daļas, it īpaši ja runa iet par jutekliskiem skūpstiem.

3) Komunikācija

Vīrieši nav sievietes, viņiem caur puķītēm izmestas frāzes saprast ir ļoti grūti, esi atklāta un tieša, atklāj viņam ka vēlies viņu tieši šeit un tagad, un ka nespēj vien sagaidīt kad būsiet mājās aiz aizvērtām guļamistabas durvīm, tas viņu iekārdinās vēl vairāk.

4) Nebaidies pielietot spēku!

Uzbrūc viņam pēkšņi un negaidīti, sagaidi viņu pārnākam mājās, saslēdz ar rokudzelžiem un esi sliktā meitene. Agresīvas kustības un brutāls sekss. Viņš Tevi dievinās vēl vairāk!

5) Sliktā meitene.

Kādu saviesīgu viesību vidū iečuksti viņam ausī, ka aizmirsi zem mežģīņu kleitas uzvilkt biksītes. Tad piecelies un pazūdi viņa skatienam kādā klusākā nostūrī.

loading...