Tu un Tavas finanses.

Jaunas kurpes, somiņa, pāris brendu kleitas un Tavs maciņš nenoliedzami kliedz “Palīgā!”. Iepazīsties ar gudriem padomiem, kas liks Tavam maciņam nezaudēt savas pievilcīgās aprises.

1) Iegādājies nepieciešamāko!

Iepriekš uzskaitītās lietas ir ļoti raksturīgas sievietēm, kuras mīl iepirkties. Kurai gan tas nepatīk? Taču ir jāsaprot, ka ne vienmēr Tev būs nepieciešams vēl viens pāris skaistu kurpju, kurš ne ar ko citu, kā krāsu neatšķiras no tām, kas jau atrodas Tavā skapī. Impulsīvi mirkļa pirkumi ir tie, kas ļoti būtiski ietekmē Tavu finansiālo stāvokli. Šajā gadījumā ņem vērā šuvēju atziņu : “Trīsreiz nomēri, pirms nogriez!”

2) Iemācies izdzīvot ar to, kas Tev jau ir!

Tu katru dienu pusdieno restorānā, jo darba pārtraukums ir vien nieka pusstundas garumā? Tu vari būtiski ieekonomēt savu naudu arī uz to pagatavojot kaut ko mājās un paņemot to līdzi uz darbu. Jau pēc nedēļas Tu redzēsi, kur agrāk palika Tava nauda.

3) Neiegādājies lietas, kuras Tev nav pirmās nepieciešamības tabu!

Tev pavisam noteikti nav nepieciešams iegādāties jaunu mobilo telefonu, tikai tāpēc, ka tam ir lieliska akcijas cena, īpaši ja pirms diviem mēnešiem jau esi nomainījusi savu moderno komunikācijas ierīci.

4) Neej uz veikalu ar tukšu vēderu!

Arī atrodoties pārtikas veikalā ar tukšu vēderu Tev gribēsies iepirkuma groziņā iekraut visu, kas Tev garšo. Esi gudrāka un ja tiešām sanācis veikalā iemaldīties ar milzīgu apetīti, iegādājies tikai pašu nepieciešamāko un pirms tam izveido sarakstu pēc kura vadīties!

5) Izrevidē savu skapi!

Esi godīga pret sevi, ja Tavā skapī guļ vesela kaudze ar skaistām drēbēm, kuras es iegādājusies pirms pusgada, taču joprojām neesi tās ne reizes uzvilkusi mugurā, tad visticamāk, tas arī nekad nenotiks. Pārdod tās, un par atgūto naudu iegādājies ko tādu, ko tiešām nēsāsi tādējādi neizmetot lieku naudu par papildus drēbēm, kamēr uz vecajām krājas putekļu kārtiņa.

loading...