“RIMI” veikali steidzami nākuši klajā ar paziņojumu par milzu izmaiņām! Tas skars pilnīgi visus iedzīvotājus!

Daudzi jau pavisam noteikti ir paspējuši ņemt un iepazīties ar jaunajiem noteikumiem un esošajām izmaiņām, kuras jau ir stājušās spēkā labu laiciņu, no 15. novembra, tomēr ne visi zina, ko pašlaik mēs varam sagaidīt tālāk, jo kā izrādās daudzi nezina un vienkārši apmulst stāvot rindās uz veikaliem, paši nemaz nezinādami, kur ir problēma.  SIA “Rimi Latvia” hipermārketi, kā arī visi Rimi Mini veikaliņi, kuri atrodas tiešajos tirdzniecības centros un to iekšpusēs būs pieejami tikai tiem iedzīvotājiem, kuriem ir derīgs sertifikāts. Tā paziņoja Rimi Latvia galvenais sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Tomēr ja runa iet par Rimi Express veikaliem, tad turpmāk tie strādās tikai un vienīgi sarkanajā režīmā, tieši tāpat, kālielākā daļa Rimi Mini veikali, kuri neatrodas iekšpus tirdzniedzības centros. Atliek gan ņemt vērā, ka šajos veikalos varēs tikt arī tie cilvēki, kuri vēl nav potējušies, kā arī tiem, kuriem nav sertifikāta. Taču arī uz šīm vietām attiecās likums par maksimālo apmeklētāju skaitu. Šis cipars joprojām ir nemainīgs – 25m2 uz vienu cilvēki. Vienīgie izņēmumi uz esošo brīdi būs Rimi Mini veikali, kuri atrodas Tirdzniecības centros vai to kompleksos, tādējādi tie strādās pakļauti zaļajam režīmam, tomēr ar to viss arī vēl nemaz nebeidzas.

Tieši svarīgākā daļa ir tajā, ka pilnīgi visi Rimi Hipermārketi strādās super stingrajā jeb zaļajā režīmā, līdz valdība turpmāk norādīs tālākos paziņojumus, taču pagaidām vēl izskatās, ka nekādas izmaiņas nebūs gaidāmas, jo esošā situācija tāda, kāda ir un tieši šajos izmēra veikalos varēs tikt tikai tie iedzīvotāji, kuriem ir derīgi un savienojami sertifikāti. Jāņem vērā, ka cilvēkiem vienkārši ir jāsāk apzināties esošā problēmas nopietnība, jo šī situācija nav patīkama nevienam no mums, lai arī cik ļoti mēs par to būtu dusmīgi.

Pašlaik ticis norādīts arī esošais Rimi darba laiks, kas balstīts tieši uz mazumtirdzniecības nozarē pieejamo informāciju. Lai arī kāda būs situācija, konkrētu izmaiņu gadījumā Rimi pielāgos visus sava veikala darba laikus un attiecīgi par to arī informēt. Ja vēlaties droši iepirkties bez lielām cilvēku masām, tad Rimi aicina doties uz veikalu laika posmā līdz 12:00, vai arī pēc 19:00 vakara. Tāpat noteikti ņemiet līdzi savu iepirkuma sarakstu, tādējādi saīsinot savu atrašanos laiku pašā veikalā.

Būsim atbildīgi ne tikai pret sevi, bet arī apkārtējiem, jo tikai tā, kopā mēs varēsim uzlabot šo situāciju, savādāk tas viss ir aizgājis pārāk tālu, lai arī cik ļoti to negribētos.

loading...