Vai Tev ir kāda no šīm Lata monētām? Iespējams Tev ir pamatīgi paveicies un varat kļūt tiešām bagāti!

Latvijā tik tiešām ir daudz cilvēku, kuri ne tikai kolekcionē dažādas pastmarkas un citas lietas, bet arī mūsu pašu slavenos latiņus un santīmus un citas monētas. Lielākoties Latu kolekcionēšana ir ļoti aizrautīgs process, jo kamēr Tev nav visi, Tu zini, ka konkrētā kolekcijas nav pilnīga un tai nav īpaši lielas vērtības, kamēr Tev nav iegūtas visas vajadzīgās monētas. Tomēr, kur tad šeit slēpjas āķis? Ir pagājis pietiekami ilgs laiks, kopš Latvija ir sākusi izmantot Eiro monētas, tomēr tam visam ir arī pozitīvā pusīte.

Ja Tev mājās ir atrodama Latvijas 5 santīmu monēta, tad pavisam noteikti vari sākt priecāties. Šai monētai ir teju vai 100 gadu sena vēstura un pagaidām tā tiek uzskatīta par pašu dārgāko monētu. Latvijā šādas monētas kopumā ir tikai simts, un ja Tev tāda ir un labā stāvoklī, tad atradīsies kolekcionāri, kuri par monētu var piedāvāt līdz pat 5000 Eiro. Diezgan iespaidīgi vai ne?

 Šī skaistā monēta itin nemaz nav sliktaka par 5 santīmu monētu. Ja zini, ka Tev tāda ir, tad pavisam noteikti atradīsi kādu privāto kolekcionāru. Pēc izpētes, pagaidām tiek lēsts, ka šīs monētas minimālā vērtība varētu būt ap 1000 Eiro, maksimālā ko varētu iegūt par labi saglabājušos monētu – līdz pat 2000 Eiro.

Jau kaut kas pazīstamāks vai ne? Tieši šo monētu pavisam noteikti tur daudzas Latviešu ģimenes. Tomēr vai zinājāt, ka šo divu latu monētu ir iespējams pārdot par vidēji 20 – 30 Eiro apmērā?

Teju katrs īstens latvietis pazīst šo slaveno monētu. Tiem, kam pabijusi rokā šī monēta, zina, cik tā ir salīdzinoši reta, ņemot vērā, ka tā ir tikusi izlaista pietiekami lielā apjomā, tomēr daudzi joprojām kāro pēc šīs specifiskās monētas. Esošo monētu ātri vien pārdosiet par 20 – 25 Eiro.

Protams, ka visiem labi zināmais latiņš ar stārķi virsū. Cilvēku vidū klīst runas, ka šī esot vērtīgākā un dārgākā jubilejas monēta. Daudzi šo monētu gatavi pirkt pat par 30 Eiro un vairāk. Ņemiet vērā, ka ir cilvēki, kuri gatavi pārdot visu jubilejas komplektu un par visu komplektu prasa vidēji no 150 – 200 Eiro. Protams, katrs pats personīgo nosaka savu cenu un noteikti ir kāds, kas prasīs arī vairāk. 🙂 Ja Jums ir kādano šīm esošajām monētām, tad pavisam noteikti Jums ir tiešām kārtīgi paveicies.

loading...