Ilze Viņķele nāk klajā ar paskaidrojumu par savu nepatīkamo izgājienu karantīnas diskotēkā

Noteikti, ka lielākā daļa jau redzēja slaveno Latvijas Veselības ministres Ilzes Viņķeles izgājienu, kas notika karantīnas diskotēkas laikā. Tas viss notika tiešsaistē un to visu vēroja tiešām daudz cilvēku. Pēc notikušā, cilvēki sāka izteikt asu kritiku par konkrēto situāciju, jo tas vienkārši neesot pieņamami, ka augsta ranga amatpersona var šādi ālēties un izrādīt necieņu valsts iedzīvotājiem, kur nu vēl vidējos pirktus!

Mierā nav palicis arī mūziķis Andris Kivičs, kurš paudis stingru uzskatu par notikušo skandālu. Protams, ka Kivičs galīgi nebija apmierināts ar esošo notikumu un izteica pat asas frāzes, jo šādi izgājieni vienkārši neesot normāli, kur nu vēl tika augstai amatpersonai. Bet laiks ķerties klāt tam, ko tad par šo skandālu ir izteikusies par Viņķeles kundze.

Viņķele savā Twitter sociālajā profilā atsaucās uz savu nesenu citātu, kurš tika izmantots intervijas laikā. Citātā ir minēts : “Man nav bail no manām bailēm. Man nav bail izgāzties. Man nav bail kādam nepatikt.” Tieši ar šādiem pašiem vārdiem viņa izteicās par notikušo skandālu, kas notika pie Ķikulta spēlējot mūziku un iejūtoties DJ lomā.

Ar šo ierakstu viņa komentēja savu žestu, ko viņa parādīja tiešsaistes diskotēkā. Respektīvi viņa neuztraucas par notikušo un viņai viss ir kārtībā.

Lasi vēl :  Latvijas Ministru prezidents – Krišjānis Kariņš ir paziņojis ļoti svarīgu vēsti tautai :

Avots

loading...