Pasaules ņiprākie dzērieni

Raisija MeksikanbspTas ir... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
2.Raisija (Meksika)Tas ir sens meksikāņu dzēriens no agaves, kur spirta ir līdz  60%.Raisiju dzēra senās ciltis, kuras mājoja Meksikas teritorijā. Dzērienam ir milzums blakus efektu, bet galvenais- viņš uzbudina sievietes, savukārt uz vīriešiem nez kāpēc iedarbojas pretēji. Uz to, izskatās, norāda arī pudeles forma…

Spiritus Polijanbsp96 ndash... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
1.Spiritus (Polija)96% – tas ir absolūtais maksimālais spirta saturs šķidrumā, jo kaut kas vēl niknāks sāks uzsūkt gaisa mitrumu un pats atšķaidīsies. Spirituss- tie nav joki. Ja to iedzertu, būs sajūta, ka kuņģis ir sašauts ar nokaitētu lodi. Ražotāji iesaka to lietot pa pilītei, lai paaugstinātu alkohola saturu kokteiļos.

Baidžu ĶīnaĶīniescaroni... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
2.Baidžu (Ķīna)Ķīnieši neizskatās pēc stiprā alkohola faniem, bet spriežot pēc viņu dzeršanas ieradumiem, vilks viņu zina. Baidžu ir caurspīdīgs destilāts no graudaugiem ar stiprumu  55%, kuru turklāt vēl ir pieņemts dzert karstu, tā, lai dziva uguns gāzas pa visām porām!

Absints ČehijanbspSlavenais... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
3.Absints (Čehija)Slavenais čehu halucinogēnais dzēriens, kuru  XX gadsimtā aizliedza gandrīz visās valstīs, jo kāds vīrietis, sadzēries absintu, apšāva visu savu ģimeni un pats pakārās. tagad absintu izlaiž ar daudz mazaku tujona saturu (tā ir kaut kāda indīga viela, no kuras atlido zaļās fejas, un kuru satur vērmeles un marihuāna ) Bet absints vēl arvien ir bīstams, sevišķi atsevišķi eksemplāri no Čehijas. Alkohola saturs ir 73%.

Mampurs AfrikanbspDestilāts... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
4.Mampurs (Afrika)Destilāts no persikiem un citiem augļiem, kura stiprums var būt līdz  80%. Aiz Āfrikas robežām viņš gandrīz nav pazīstams, bet ir tikpat populārs kā šampanietis Francijā jeb Vodka plašajā Krievzemē. Cik labi viņš silda, var saprast, saķerot drudzi Āfrikas trpiskajā klimatā. .

Grenādas rums... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
5.Grenādas rums (Grenāda)Šis dzēriens tiek ražots supermazajā valstiņā Grenādā Karību jūras salā un ir šīs valstiņas vienīgais ienākumu avots.Leģendas vēsta, ka Grenādas rums spējot pats no sevis aizdegties, un nav brīnums, jo ta stiprums ir   75%.

Stroh AustrijanbspViens no... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
6.Stroh (Austrija)Viens no senajiem austriešu dzerieniem, kurš tiek izlaists trīs variantos- Stroh 40, Stroh 60 и Stroh 80 %. Pēdējais savu izdara labi.  Pat viena glāze ieved jaudīgā un garantētā reibumā.

Poitin ĪrijaNikna īru kandža... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
7.Poitin (Īrija)Nikna īru kandža, kuru dzen no visa iespējamā draņķa- miežiem, bietēm, melases utt. Stiprums- līdz 90% Līdz 1989 gadam tā ražošana Īrijā bija aizliegta, pēc tam to ražoja tikai eksportam, tagad vairākas šķirnes pārdod arī Īrijā.

Bruichladdich X4... Autors: Raziels Pasaules ugunīgākie dzērieni
8.Bruichladdich X4 (Skotija)Īsti stiprs dzeramais-  netiek zaudēts pat tas spirts, ko sauc par “eņģeļu tiesu” un nekas netiek atjaukts arī ar ūdeni.  Destilātu neiztur mucās, bet pārdzen četras reizes, iztvaicējot pat atmiņas par kaut kādu tur ūdeni. Līdz izliešanai pa pudelēm stiprums sasniedz  92%.

loading...