Atklājušās ļoti drūmas detaļas par vakar paveikto noziegumu

Sociālajos tīklos tika ievietota Mežaparkā pamestas degošas automašīnas fotogrāfija. Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks apstiprināja, ka tas  saistīts ar Purvciema pastrādāto noziegumu, kad tika nogalināts futbola aģents Romāns Bezzubovs. Tā viņš paziņoja iekšlietu ministres Sandras Sirēnas (KPV LV) rīkotajā preses konferencē.

 “Es šobrīd apstiprinu, ka tas, iespējams, ir saistīts ar noziegumu, taču notikuma vietā joprojām notiek izmeklēšana, izmeklētāji strādā cītīgi, un sīkāka informācija tiks paziņota vēlāk.” Viņš arī apstiprināja, ka automašīnai ir Krievijas Federācijas numura zīme, taču tas nenozīmē, ka tā patiešām ir no kaimiņvalsts, jo numura zīme var būt arī viltota. Kā ceturtdienas rītā netālu no izdegušā “BMW X5” novēroja portāls Jauns.lv, arī policija šeit strādāja, lai “ķemmētu” apkārtni.

Ruks teica: “Mēs domājam, ka noziedznieki joprojām atrodas Latvijā. Strādā arī izmeklētāji, īpašie aģenti un citu aģentūru, tostarp Nacionālās robežsardzes, partneri. Viņi izmeklē noziedznieku atrašanās iespējamo vietu. Notiek arī sadarbība ar kaimiņvalstīm.

Savukārt aģentūras LETA ziņojumā norādīts, ka Nacionālais ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu naktī Ezermalas ielā sadedzināt automašīnas. Saņēmis zvanu pulksten 1.28. Kopējā degšanas platība ir 7 kvadrātmetri. Upuru nav. Glābēji dzēsa ugunsgrēku, šajā gadījumā par notikušo policijai ziņoja kā parasti.

Slepkava gatavojās, un viņu šāva ar automātu. Trešdienas rītā vismaz trīs uzbrucēji nošāva futbola aģentu Romānu Bezzubovu. Ruks trešdien žurnālistiem atklāja, ka viņi uzbruka ar   ar automātiskajiem ieročiem.

Viņš norādīja, ka slepkavība tika sākta ar automātiskajiem ieročiem un bija bīstams veids citiem, kas situāciju padarīja ļoti bīstamu apkārtējiem. Iepriekš tika teikts, ka uzbrucēji ir vismaz divi, taču Ruks norādīja, ka arī plašsaziņas līdzekļos publiskotais video parādīja, ka kopumā ir vismaz trīs cilvēki.

Policija izsaukumu saņēma pulksten 7.50, bet pulksten 8.03 tika veiktas saskaņotas darbības, lai noslēgtu teritoriju, pārtverot noziedzniekus, iesaistot lielus policijas spēkus un bezmaksas patruļas Rīgas apkārtnē, un desmit minūtes vēlāk – Latvijā. Viņš minēja, ka visi esošie policijas spēki ar tūkstošiem darbinieku ir vērsušies pret šo noziegumu, lai atrastu vainīgos.

Avots

loading...