5 lietas par kurām Tev būs vienalga pēc 5 gadiem

1. Tavs kautrīgums ballītēs

Tā vispār ir tāda āķīga lieta. Jo vairāk tu domā par to, ka ir grūti izveidot sakarīgu sarunu, jo biežāk tā arī notiek. Pēkšņi tev šķiet, ka visi apkārtējie sāk domāt, ka esi nelāgi iztērēta olšūna. Pēc pāris gadiem atnāk saprašana par to, ka tu jūties ērti tikai tur, kur tev patīk un kopā ar cilvēkiem, kuri tev patīk. Vēl tu sapratīsi, ka visiem ir diezgan vienalga ko tu vai kāds cits dara ballītēs.

02_04

2. Pieteikumu izsūtīšana augstskolām

Lai gan process ir visai vienkāršs, tomēr galva tiek lauzīta pamatīgi. Ar domīgu seju skaties uz kādām programmām piesakās tavi draugi un domā, ka tev tas nav pa spēkam. Atliek vien cerēt, ka tevi pieņems vismaz kāda no izvēlētajām augstskolām. Bet zini, ka lai kuru skolu izvēlētos tā būs tava sapņu skola. Iepazīsies ar daudziem jauniem draugiem, iegūsi fantastisku pieredzi. Pēc gadiem būsi aizmirsis sākotnējo stresiņu un bailes.

F97_GENF_GOLFER_03_h82vhs

3. Tas puisis vai meitene ar kuru esi totāli apsēsta/s.

Gandrīz ikkatra dziesma tev atgādina par viņu. Reizi nedēļā tu itkā nejauši noej gar viņas/a darbu, lai palūrētu ar acs kaktiņu uz izredzēto un 50 reizes dienā apskati viņa/as profilu draugos vai facebook. Piecus gadus vēlāk tu būsi aizmirsis par to cilvēku, kurš iepriekš bija `visa` dzīve. Līdz brīdim, kad kāds būs ieteicis viņa/as bilžu galeriju un tu sapratīsi, ka tas cilvēks nemaz ne tuvu nav tik jauks kā bija kādreiz.

followers____by_nanomortis-d8pkrb3.png

4. Cik `patīk` un sekotāji tev bijuši sociālajos medijos

Tas kauns, kad ieposto kaut ko Instagram vai draugos un ieraksts stāv bez `sirsniņas`. Mēs visi esam bijuši tādā situācijā. Sociālie tīkli ieņem svarīgu lomu mūsu dzīvēs, bet līdzko kļūsi vecāks arī tavi draugi būs vecāki. Tie ieraksti par mežonīgām ballītēm un dienām pludmalē kļūs par kāzu paziņojumiem un sūdzībām par darbu. Nopietni. Tu vien ierakstīsi to, ka atkal jāpērk jauna kleita kāzām un alusvēders kļuvis pārāk liels.

il_fullxfull.581254642_d2oq

5. Citu domas par to, cik kruts esi

Krutuma spēlītes paliek garlaicīgas un nogurdinošas. Vai tiešām visi domā, ka esi kaut kādā populāro bariņā? Vai tev gadījumā nevajadzēja pateikt ko smieklīgu kafejnīcā? Vai uz ballīti jāiet, lai izrādītu savas jaunās drēbes? Pieaugot tu domāsi: `Kam gan tas interesē?!`  Pirmajos divdesmitgadnieka gados pats labākais ir tas, ka vairāk sāc tiekties uz mērķiem un vairs nedomā par to, cik kādam liecies foršs vai neforšs. Tas ļauj koncentrēties uz to kā samaksāt īri nevis nopirkt jaunas drēbes.

loading...