Klusā Slepkeva – Nemanāmais Kuņģa Vēzis. Biežākie simptimi, Kurus Nekad Un Nekādā Gadījumā Nedrīkst Palaist Garām

Lai gan kuņģa vēzis ir aptuveni viena ceturtā no tā daudzuma, kas bija pirms 70 gadiem, 24000 jauni gadījumi katru gadu diagnosticēti Amerikas Savienotajās Valstīs.
Ja nozvejotas agri, piecu gadu dzīves ilgums ir 90 procentiem. Bet, diemžēl, simptomi reti sastopami, līdz slimība izplatās visā kuņģī un uz citiem orgāniem. Šajā beigu posmā, vēzis vairs nav ārstējams, un piecu gadu dzīve ir tikai trīs procentiem. Un šeit nāk miljonu dolāru jautājums – kā jūs varat pārtraukt šo slepeno, kluso slepkavu, pirms tā streiko jūs? Nu, mēs varam jums palīdzēt ar šo problēmu – jums vajadzētu apveltīt sevi ar zināšanām, mācoties riska faktorus un brīdinājuma pazīmes kuņģa vēzim.

Kuņģa vēzis var būt grūti noteicams, jo, kad simptomi beidzot tomēr rodas, tie bieži vien ir tik viegli, ka persona ignorē viņus. Saskaņā ar Amerikas Vēža Sabiedrība, šādi simptomi var liecināt par kuņģa vēzi: Kuņģa vēzis var būt grūti noteicams, jo, kad simptomi beidzot tomēr rodas, tie bieži vien ir tik viegli, ka persona ignorē viņus. Saskaņā ar Amerikas Vēža Sabiedrība, šādi simptomi var liecināt par kuņģa vēzi:

gremošanas traucējumi vai grēmas
diskomforts vai sāpes vēderā
slikta dūša un vemšana
caureja vai aizcietējums
uzpūšanās kuņģī pēc ēšanas
apetītes zudums
vājums un nogurums
asiņošana (vemšana ar asinīm vai ir asinis izkārnījumos)

Vai jums ir risks? Nu, tie ir visbiežāk faktori, kas var palielināt tavu risku, lai attīstītu kuņģa vēzis, ir šādi:

vecums (vairāk nekā 55)
dzimumu (vīrieši ir divas trešdaļas biežāk nekā sievietes)
diēta ar augstiem pārtikas produktiem, kas ir kūpināti, žāvēti, sālīti vai marinēti
smēķēšana un alkohola lietošana
iepriekšējā kuņģa ķirurģija
ģimenes vēsture

klātbūtne kuņģī baktērijai- Helikobactērija pylori, kas var izraisīt čūlas

Ņemiet vērā: jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, un, ja jūs ciešat no brīdinājuma pazīmes kuņģa vēzi vai esat norūpējušies par savu risku, konsultējieties ar savu ārstu. Viņš vai viņa var jūs nosūtīt pie gastroenterologa (ārsts, kurš specializējas gremošanas traucējumos) tālākai izvērtēšanai.

loading...