Nu jau bēdīgi slavenais Lizuma recidīvists Mazulis, ir aiz restēm : Notiesāts par meiteņu vervēšanu uz prostitūciju

Bēdīgi slavenais un bīstamais recidīvista slavu ieguvušais Dainis Mazulis no Lizuma pagasta, pašlaik atrodas apcietinājumā, jo ir notiesāts uz veseliem astoņiem gadiem cietumā par sutenerisma, kā arī nepilngadīgu meiteņu speciālu vervēšanu darbībām uz prostitūciju Vācijā.

Vēl joprojām notiek izmeklēšanas lieta, kurā Dainis Mazulis ticis apsūdzēts par sava dēla un viņa draudzenes nogalināšanās, kas notika nesenajā 2016. gadā. Dainis Valmieras rajona tiesas lēmumu par prostitūtu vervēšanu ir pārsūdzējis augstākstāvošā instancē – Vidzemes apgabaltiesā un tagad aiz restēm gaidīs pārskatīšanu.

Par šo vīru ir rakstītas entās reizes. Viņš 90tajos gados, autobusa pieturā burtiski uzspridzināja savu sievu, lai tikai tiktu pie viņas zemes gabala, kā arī apdrošināšanas naudas. Par sievas uzspridzināšanu viņam tiesa piesprieda 20 gadus cietumā, cietumā viņš nosēdēja tikai 10, jo atbrīvoja par labu uzvedību konkrētajā ieslodzījuma vietā.

Tomēr par spīti visam, nogalinātās dzīvesbiedres īpašums palika viņa īpašumā un pašlaik to visu saimnieko viņa māte Vizma, kura saka, ka uz konkrēto noziegumu dēlu esot pierunājis viņa tēvs.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...