Tautā Aizgūts, Īsts Meistardarbs! Līdzeklis No Pāris Dabīgām Sastāvdaļām Un Pelējums Būs Kā Nebijis!

Vai Jums mājā ir atrodama kāda vieta, uz kuras atrodas pelējums vai sēnīte? Visticamāk, ka nē, bet ļoti daudziem cilvēkiem tāds pēkšņi uzrodas un uztraucoties par savu veselību, parasti tiek saukti speciālisti, kas maksā lielu naudu, taču beidzot ir iespēja to visu izdarīt ar paša rokām. Pie tam šim līdzeklim nav nepieciešamas brīnum dārgas sastāvdaļas. Tomēr, kā nekrist panikā un izdarīt visu maksimāli pareizi, lai pelējums pazustu nekavējoties? Izrādās, ka tas ir vienkāršāk nekā Jūs domājat!

Izrādās, ka visa pamatā, lielais noslēpums slēpjas aiz koka eļļas, kas būtībā ir viens no pasaulē labākajiem līdzekļiem, cīņā pret pelējumu un pat sēnīti. Pie tam šī eļļa ir nopērkama, gandrīz jebkurā aptiekā, kura nemaz nemaksā tik dārgi, jo nepieciešamas daudzums ir ļoti minimāls. Taču, tas nebūt nav viss! Jāpiebilst, ka pelējums 95% gadījumos uzmetās vietās, kur ir mitrums, bet pati telpa atrodas siltā kondīcijā, ideāls piemērs – siltumnīca. Pelējumam nepatīk neorganiski materiāli, līdz ar to, tas parasti metas uz dabīgām vietām un materiāliem, kā piemēram uz koka sienām, dabīgām drēbēm (āda) un sēnīte var veidoties par uz vienkārša papīra pārklājuma, kas ir diezgan interesanti, ja ņemam vērā sēnītes uzbūvi.

9-3

Taču, kā pieveikt šo nepatīkamo “briesmoni” un kā ar to tikt galā? Pats pirmais ar ko būtu jāsāk – pilnībā jāatbrīvojas no mitruma telpās, līdz ar to tās jāpadara sausas! Pēc tam jālieto nepieciešami līdzekļi, taču mums būs kāds īpašs līdzeklis, kurš būs daudz efektīvāks, nekā veikalā nopērkamie.

Nepieciešamās sastāvdaļas :
~ 10 – 15 mililitri koka tējas ēterisko eļļu 
150 – 200 mililitri ūdens
Plastmasas pudeli ar smidzinātāja uzgali.
Neliels trauks vai palielāka glāze

3

Vispirms ir jāpaņem glāze vai neliels trauks, kurā ir ieliets auksts ūdens (150-200ml) tad jāpaņem koka tējas eļļu un jāielej aptuveni 10 – 15 ml ūdens traukā. Kad tas viss izdarīts jāpaņem karote un pāris minūtes kārtīgi viss jāsamaisa, jo eļļa peld pa virspusi, līdz ar to jānodrošina to, lai eļļa izplūstu kopā ar visu ūdeni. Kad tas izdarīts, paņemiet plastmasas pudeli un izsmidzināmo kātu un ielejiet visu maisījumu pudelē. Nu Jūs esat gatavs iznīcināt pelējumu!

4

Jūs varat droši smidzināt iegūto maisījumu uz jebkāda veida pelējuma. Ieteicams maisījumu izsmidzināt kārtīgi un vairākas reizes. Pēc uzpūšanas, nedrīkst mazgāt vai kā savādāk aiztikt pelējuma skarto vietu. Atcerieties, ka koka tējas eļļa ir dabīga un tā nekādā veidā neietekmēs apkārtējo cilvēku veselību. Ieteicamā lietošana ir 4 – 8 reizes dienā. Respektīvi, jāsmidzina tad, kad iepriekšējais uzsmidzinātais šķidrums jau ir izžuvis. Jau pēc pāris dienām, sēnītei vairs nevajadzētu būt, tomēr, ja vēl ir kādas paliekas, tad droši turpiniet šo procedūru un jau pavisam ātrā laikā, sēnīte būs pazudusi, kā nebijusi.

loading...