CSDD Nāk klajā ar negaidītu un Steidzamu paziņoju pilnīgi visiem autovadītājiem! “Tas skars visus!”

Daudzi patreizējos apstākļos sūkstas par to, ka ir jāmaksā pārāk daudz dažādos CSDD pakalpojumos, taču nedaudz uzgaidiet, jo tas viss tūlīt jau mainīsies. Pašlaik tas viss ir tikai sākums un nāksies maksāt par esošajiem pakalpojumiem daudz dārgāk. Par atsevišķiem pakalpojumiem izmaksas būs pat vairākas reizes, kas neliekas loģiski. Šobrīd tas ir radījis patiešām milzīgu neizpratni no auto vadītājiem, kuri noraizējušies par šāda tipa situāciju. Vēl būtiskāk ir tas, ka cilvēkiem nav izvēles, jāiet obligātā tehniskā skate un nu nāksies maksāt vēl vairāk. Kur gan šeit cilvēka brīvā izvēle?

Jau pašlaik paziņotais viens no pašiem krasākajiem pieaugumiem ir vairāk nekā 12 reizes. Vai varat iedomāties, ka par konkrētu pakalpojumu nāksies maksāt 12 reizes, un tas nav nekāds joks! Jau tagad tā kļūs par realitāti visiem auto vadītājiem un no tā noteikti nevarēs izvairīties. Dārgākās izmaiņas ir sagaidāmas tieši uz transportlīdzekļu vietas reģistrāciju. Šoreiz gan tas neattiecas uz visiem, bet gan uz komersantiem vai tiem, kuri pārdod lietotas mašīnas. Patreizējo 14 Eiro vietā, nāksies šķirties jau no 174 Eiro. Taču mazliet pagaidiet, līdz tiksim visiem ierastajiem maksājumiem, tajā skaitā – tehnisko apskati.

Šoreiz gan iesāksim ar ne tik svarīgajām numura zīmēm, kurām ir viens numura un viena tā pati kombinācija dažādos veidos, cena pieaugs no esošajiem 300 līdz 500 Eiro. CSDD izteicies, ka cilvēki turpina pirkt un attiecīgi ja aug pieprasījums var vēl celt cenu. Tomēr parasto numuru cena pieaugs par 1.69 Eiro, kas šoreiz nav nekas būtisks, bet vienalga. Taču neuztraucieties, jo tie, kuri kārtos B kategorijas eksāmenu, nāksies maksāt 15 Eiro par mašīnas lietošanu. Laiks aplūkot svarīgākos pakalpojumus.

Zināma tehniskā apskate! Vai varat iedomāties, cik šis pakalpojums varētu izmaksāt? Šoreiz tie vairs nebūs daži eiro kopējā kontekstā, bet var pārsniegt desmit vai pat desmitus atkarībā no modeļa un dzinēja tilpuma! Plānotās tehniskās apskates paliks dārgākas un paziņots, ka tās paliks par vidēji 10% dārgākas. Nevarētu teikt, ka esošās ir lētas, jo tik daudz dažādi cipari kopā veido lielo kopumu. Jums paveiksies vēl vairāk, ja Jums ir  automašīna ar zemu izmešu līmeni, kas ietaupīs pamatīgu naudu uz ceļa nodokli, taču jūs joprojām maksāsit vairāk par tehnisko neatkarīgi no tā visa.

Lai arī tas kopumā nav daudz, tomēr, ņemot vērā CSDD ievērojamos ienākumus, būtu jāpadomā, vai tiešām cenas paaugstinājums ir tik saprātīgs, jo tehniskā apskate ir obligāts pasākums pilnīgi visiem un vai tāpēc ir normāli vēl celt cenas, it īpaši šādā grūtā periodā? Tātad CSDD vienmēr ir aizņemts un nauda viņiem labi plūst. Ir svarīgi atzīmēt, ka cenu izmaiņas noteikti ir jūtamas, īpaši šajā sarežģītajā laikā.

loading...