Linda Mūrniece negaidīti visai Latvijai paziņo, ko pavisam ļoti nepatīkamu par Olgu Kambalu

Vairums ļoti labi zina par visu notikušo ar Olgu un viņas skandālu par Dobeles Dzirnavnieku saistībā ar visu Čuhņu. Protams, ka cilvēki, kuri tik ļoti nepiekasās sīkumiem saprot, kas tas bija izgriezts konteksts pēc kura Olga pat atvainojās, jo tur bija sekojums, taču daudzi to nemaz neņēma vērā. Lai vai kā, bet tas viss aizgāja tik ļoti par tālu, ka daudzi citi uzņēmumi sāka veidot akcijas un nezin ko uz Olgas Kambalas izteikumiem, tomēr vai tas viss bija tik pamatoti? Un tā kā pār Olgas galvu lidoja daudz pārmetumi, šeit gribēja izteikties arī Linda Mūrniece.

Jāsaka gan uzreiz, ka arī pati Olga noteikti nav tik ļoti bezvainīga un katrā problēmā ir tā kripatiņa, ka Dobeli nosauca par čuhņu un tālāk viss aizgāja pārāk ātri. Jūs to noteikti vē ļoti labi atceraties, bet vai viss ir tik vienkārši? Attiecīgajā gadījumā pati Linda Mūrniece sociālajā tīklā Fcebook izteica savu pieredzi ar Olgu Kambalu, jo bija saņēmusi sveicienus no paša Dobeles Dzirnavnieka. Protams, ka diez vai Linda to būtu stāstījusi, ja nebūtu noticis viss šis skandāls, tomēr iepriekš nekur to nebija minējusi.

Lieta ir pavisam vienkārša! Viss aizsākās ar to, ka cilvēki zem Facebook ieraksta sāka rakstīt komentāru par Olgu un kāda darīšana ar viņu bijusi. Šo postu ieraudzīja arī Linda. Viņa iesāka lasīt komentārus un drīz vien saprata, ka arī viņai vajadzētu pastāstīt savu pieredzi ar viņu. Līdz ar to viņa ilgi nedomāja un sāka izklāstīt esošo sāpi par Olgu, kas itin nemaz nav bijusi patīkama. Izrādās, ka tieši Olga paspēja Linda Mūrniece sabojāt pavisam nozīmīgu un dārgu pasākumu, kas nebija joka lieta! “Viņa man izbojāja viesnīcas karoga noņemšanu, kā arī maniem tuvajiem draugiem, kas par to visu biju pamatīgi noraizējušies.”

Pati Mūrniece izteicās : “Viss šis notikums bija ļoti ilgi plānots, pie tam dārgs, vienalga, bet neskatoties uz to visu tika sabojāt. Pie tam, draugi pēc tam pat vairs neienāca atpakaļ lielajā zālē, jo vienkārši nevēlējās būt kameru priekšā. Taču neko citu kā kameras viņai vienkārši nevajag un tas viss priekšu viņu tās pārraides.”

Pēc brīža viņa atbildēja arī uz kādu citu komentāru : “Es iepriekš ļoti ilgi maksāju par šo “silikona” seju. Sēžot viesnīcā, kad bija pandeeemijas laiks, man uzdāvināja n tos gadus smirdīgas smaršas. Pie tam, tas vis dēļ pandeeemijas un viņi tur vienkārši gulēja, jo nebija citas iespējas. Drīz vien tā kļuva par kaut kādu filmēšanas vietu. Visur apkārt kameras, ka neērti bija teikt, ka viesnīcas numuriņu nevajadzētu tā piemēslot. Beigās pašai to visu pašai nācās vākt. Tas bija sāpīgi, taču Kaspars to nedarīja, viņš kārtīgs un jauns cilvēks.”

loading...