Iegāju “LIDL” veikalā Lietuvā un man vienkārši atkārās žoklis no tā, ko Ieraudzīju!

Arī Jums noteikti kaut reizi dzīvē ir gadījusies situācija, kad ieejat veikalā ieraugāt cenu un vienkārši paliek uz pauzes, jo zināt, ka šo pašu preci esat nopircis dārgāk citviet, bet šeit to var nopirkt daudz lētāk. Tad nu šeit situācija varētu būt ļoti līdzīga, taču daudz nepatīkamāka, lai neizteiktos vairāk un savā ziņā parādīs kādu nepatīkamu faktu par mūsu pašu veikalu tīklu. Laiks to visu aplūkot mazliet sīkāk, lai saprastu, kas tad tieši notika un kā tas izvērtās tālāk. 

Nav arī noslēpums, ka tepat Latvijā daudzi cilvēki joprojām ņem un dodas uz Lietuvas LIDL, jo tur vienkārši daudz, kas ir lētāk. Nav saprotams kāpēc tā ir, bet tā vienkārši ir un loģika šoreiz iet secen neskatoties ne uz ko. Tomēr diez vai cilvēkiem patiks šis konkrētais gadījums, kas tikai parāda cik pašu mūsu veikali uzstūķē cenas, kur to varētu nedarīt. Bet tūlīt sapratīsiet, kāpēc ir tādas raizes un kā tas viss vispār beidzās.

Par to vai tā tiešām ir, ka LIDL veikalos Lietuvā ir lētākas cenas, ik pa laikam pārliecinās cilvēki un šoreiz atkal ir tāds gadījums, tomēr ir kāds nepatīkams fakts tieši par šo reizi. Tātad “Iegāju Lietuvas LIDLĀ un nopirku Selgas cepumus par 0,65 Eiro, diezgan maz vai ne? Tas ir Lietuvā! Taču, pie mums Rimi veikalā tie paši cepumi maksāja 1,05 Eiro. Vai kāds var pastāstīt, kā tas vispār var būt iespējams?”

Armands: Jājautā tikai ražotājiem, kādu cenu katrs veikals no viņiem saņem un ko par to domā ražotāji. Orklai tas viss ir vienalga, bet es runāju par kopainu, ne viss ir tik vienkārši, kā šķiet, jo Latvijā šiem cepumiem būtu jāmaksā krietni lētāk, nekā Lietuvā, kur šeit ir loģika?

Normunds: Nav jābrauc uz LT salīdzināt cenas. Nesaprotu šodien kā parasts tikko cepts kruasāns Lidl maksā 45 centus, bet Rimi 70 centus. Abi cepti ar saldētu mīklu, bet garšo pavisam savādāk.

Helikopters: Ja cepums visur ir 1,05, tad man jau ir iespējas. Nepērciet, pērc šeit vai pērc Lietuvā. Es savulaik daudz braucu uz lt biznesa nolūkos un tur nopirku kafiju, dažreiz par 2 eiro lētāk nekā mūsu akcijas piedāvājums. Aizmirstiet par kaut kādu muļķību rakstīšanu par šo.

loading...