“Tagad tas attieksies uz visiem iedzīvotājiem!” NMPD Steidzami paziņo svarīgu informāciju pilnīgi visiem

Ir cilvēki, kuriem ikdienā nākas saskarties ar Neatliekamo palīdzību biežāk nekā citiem. Tas parasti saistīts ar cilvēka veselības stāvokļa pasliktināšanos un citām kaitēm. Tomēr šajā situācijā lieta ir daudz nopietnāka, par ko nākas runāt jau pašai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Tā kā situācijas ir daudz un ļoti dažādas, ir kāda ļoti svarīga lieta, ko cilvēkiem noteikti vajadzētu sākt darīt obligātā kārtā. Un tūlīt pat sapratīsiet kāpēc, jo tas ir daudz būtiskāk, nekā varētu sākotnēji iedomāties.

Izrādās, ka regulāri un it īpaši pēdējā laikā NMPD saskaras ar ļoti īpašu problēmu, kas pēc tam viņus apgrūtina vēl vairāk. Tieši šī iemesla ir saprotams, kāpēc tas beidzot tiek paziņots iedzīvotājiem, jo tas tā vienkārši vairs nevar turpināties un lietas labā kaut kas ir jādara. Laiks aplūkot par ko ir izveidojusies tāda situācija un ko šajā gadījumā NMPD iesaka cilvēkiem nekavējoties darīt, jo savādāk vienkārši vairs nevar!

Kā izrādās, tad tikai viens vienkāršs ieraksts portālā E-veselība var vairāk nekā vienkārši palīdzēm taviem pašiem tuvākajiem cilvēkiem noskaidrot Tavu atrašanās vietu, ja notikusi kāda nelaime vai esi nogādāts slimnīcā. To skaidro Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā. Bieži tiek saņemti ļoti satrauktu iedzīvotāju zvani par to, ka viņi nemaz nezina, kur īsti atrodas viņu tuvais cilvēks, kas attiecīgi rada problēmas pilnīgi visiem.

Šajā situācijā ir ļoti svarīgi zināt – apstiprināt izsaukuma faktu pie pacienta un norādīt slimnīcu uz kuru viņš nogādāts. Pie tam NMPD informatīva tālruņa 67337750 darbinieki drīkst tikai pacienta noteiktajām kontakta personām, ko viņš pats norādījis E-veselības sistēmā. Tā ticis paziņot NMPD Facebook ierakstā, kas norāda uz to, ka šāda nepieciešamība noteikti ir svarīga ikvienam no mums.

Svarīgi saprast, ka tas ir nepieciešams, lai vienkārši izvairītos no situācijām, kad kāds mēģina iegūt tāda tipa informāciju negodīgos nolūkos. Pie tam informācija par katra pacienta veselību ir ļoti sensitīva un ar likumu ļoti aizsargāta. Līdz ar to NMPD nav iespejas nekādā veidā pārbaudīt, kas īstenībā ir zvanītājs un vai pacients vēlētos, lai šī persona uzzina jebkāda tipa informāciju par viņu. Sīkāku informāciju kā tad šos cilvēku ielikt savā E-veselībā, var atrast NMPD mājas lapā.

loading...