AirBaltic izsludinājis interesantu darba vakanci cilvēkiem – Alga 3200 Eiro mēnesī! Lūk, ko Vajadzēs darīt

Ikviens pa dzīvi grib un vēlas atrast labi atmaksātu darbu, lai nebūtu jāuztraucas par ikdienu, tomēr ne vienmēr tas ir tik vienkārši! Ar labām zināšanām un mācīšanos, protams, var tikt tālāk, taču vai tas viss ir tik vienkārši? Attiecībā uz šo gadījumu AirBaltic jau ir nācis klajā ar ļoti interesantu darba vakanci, pie tam vidējā alga šeit ir tiesām ļoti liela! Daudzi prasīs, vai ir iespēja tikt, vai tomēr tas viss ir sarežģīti? Šis tiešām būs diskutējams jautājums, tieši tāpēc laiks palūkoties uz šo situāciju, lai saprastu smalkāk. 

Kā jau katrā labi zināmā un lielā firmā attiecīgi var tikt piedāvāti ļoti labi un konkurētspējīgi atalgojumi, kas ļoti labi strādā arī šajā ziņā. Pie tam jārēķinās ar to, ka šajā saistībā AirBaltic ir izsludinājusi svarīgu vakanci priekš cilvēkiem, kura ir ļoti interesanta. Šajā ziņā gan ne visiem būs vajadzīgās zināšanas, taču pretendentu noteikti, ka netrūks. Priekš šīs profesijas ir jāmācās, taču arī ne pārāk ilgi, tomēr kas tā īsti par vakanci, kuru cilvēki tik ļoti iekāro?

Tieši Latvijas labi pazīstamā kompānija AirBaltic ir oficiāli izsludinājusi pieteikšanos uz loti aktuālu vakanci – pieredzējuša lidojumu dispečera vakanci. Jāņem vērā, ka priekš šī amata ir vajadzīga dispečera vai pat pilota licence. Ir zināms arī tas, ka par gaisa kuģu dispečera izmācīšanos tomēr nav tik ļoti ilgi, bet vienalga ir būtiskas nianses, kuras jāzina. Līdz ar to, nevarētu teikt, ka viss ir tik ļoti vienkārši. Tomēr arī šajā gadījumā ir ļoti daudz pozitīvas nianses, kuras vajadzēs ņemt vērā tiem, kuriem interesē šī vakance.

Dispečera pienākumos ietilpst lidojumu plānu grafika sastādīšana, drošam lidojumam vajadzīgā degvielas aprēķināšana, meteoroloģiskā tipa informācija – tā analīze, kā arī izvērtēšana, lai varētu kapteini nodrošināt ar maksimāli precīzu informāciju par lidojumu un laikapstākļiem. Protams arī ja ir kādi ierobežojumu gaisa telpās un līdzīga tipa lietas. Pilno prasību aprakstu šim amatam var skatīt AirBaltic tiešajā lapā.

Vilmants Vaclovs Mežis ir AirBaltic lidojumu operāciju galvenais kā arī vecākais viceprezidents. Viņš skaidroja : “Lidojuma dispečeri ir kā lidojumu pulss, viņiem ir ļoti svarīga loma, lai katrs lidojums būtu efektīvs un drošs. Varētu teikt, ka tās ir pilota zeme un ausis. Kamēr pilots ir atbildīgs par lidmašīnu, lidojuma kontrolieris kontrolē visa lidojuma ceļu un tā apstākļu. Tā, kā AirBaltic paplašina darbību, ir nepieciešams vairāk arī darbinieku.”

loading...