Ļoti Nepatīkamas ziņas visiem klientiem no CSDD! No Aprīļa gaidāmas milzīgas izmaiņas

CSDD vēl burtiski pirms brīža nāca klajā ar ļoti svarīgu un nopietnu informāciju, kuru vajadzētu zināt ikvienam. Protams, ka gaidāmas krasas izmaiņas, tomēr pēc informācijas nodošanas cilvēkiem, klienti par CSDD jaunumiem ir ne tikai nepatīkami pārsteigti, bet pat dusmīgi. Kāda daļa noteikti jau būs paspējusi dzirdēt šo informāciju, tomēr tā itin nemaz nav patīkama tiem, kuriem jau tā šajā grūtajā periodā neklājas viegli. Laiks aplūkot, ko tad šis labi zināmais uzņēmums ir paziņojis un kā tas ietekmēs klientus.

Ticis paziņots, ka CSDD piedāvāto pakalpojumu cenas esot palikušas nemainītas jau ilgu laiku, tomēr jāņem vērā, ka visam ir augušas cenas, līdz ar to no Aprīļa mēneša CSDD iecerējis celt daudzu pakalpojumu cenas. Jāņem gan vērā, ka CSDD iepriekšējos gadus strādājis ar milzīgu peļņu un vai tiešām būtu godīgi šajos grūtajos laikos ņemt un cilvēkam celt cenas lietām, kuras ir pilnīgi obligātas? Lai vai kā, bet vairākiem pakalpojumiem cenas būs mērāmas pat vairākas reizes dārgāk un tas rada neizpratni daudziem.

Krietni dārgāki paliks reģistrācijas numuri, kuriem ir viens cipars un vienādas burtu kombinācijas vai visi vienādi cipari. Šoreiz tas ir uztaisīts jau par kārtīgu biznesu, no esošajiem 300 Eiro, cena būs 500 Eiro. Par gandrīz diviem Eiro pieaugs arī esošo numuru reģistrēšanas cenas, bet vai tiešām tam ir jāceļ cena, ja tas ir obligāts pasākums, kas iegādājas mašīnu?

Tie, kuri liek tiesības nebūs priecīgi, jo tagad, lai noliktu B kategorijas tiesības par braukšanas eksāmena mašīnu būs jāmaksā 15 Eiro. Tomēr pati lielākā skāde saistās tieši ar tehnisko apskati, kura ir pilnīgi obligāts pasākums ikvienam cilvēkam, kam ir automašīna. Līdz ar to šeit rodas jautājums, vai tas maz ir ētiski šādā brīdī celt cenas tam, kas ikvienam ir obligāts? Tas izraidījis milzīgas diskusijas un pat dusmas cilvēku vidū par to, ka jau tagad ir dārgi, bet būs vēl dārgāk.

Turpmāk mašīnas apskates cenas būs vienkāršota priekš viņiem. Turpmāk automašīnas vairs nedalīs pēc degvielas veidiem, bet gan transportlīdzekļu tipa kategorijām. Konkrētais pakalpojums pieaugs par aptuveni 10%, kas uz kopējā fona kādam būs līdz pāris eiro, bet citiem, kuriem ir lielākas mašīnas un lielāki motora tilpumi tie varēs būs pat desmitiem eiro, tāpēc tas ir ļoti nepatīkami visiem.

Daudzi paspējuši izteikties, ka tehniskā ir obligāta, tad kāpēc jāpaceļ cenas miljonu pelnošam uzņēmumam? Tad, ja gribat pacelt šādi cenas, tad dodiet cilvēkiem tehnisko apskati uz diviem gadiem, savādāk tas viss izskatās pēc ņirgāšanās uz iedzīvotājiem, jo tehnisko apskati katru dienu brauc kārtot simtiem mašīnu visā Latvijā, tad varat iedomāties to visu kopējo ciparu tagad.

loading...