“LIDL” Lielveikali nākuši klajā ar pavisam svarīgu paziņojumu! Tas ietekmēs ļoti daudzus…

Pavisam noteikti iepriekš jau dzirdējāt, kā arī paši pamanījāt, ka pie “Lidl” veikalu ieejam ir tik tiešām garas rindas un šajā situācijā noteikti jāņem vērā, ka kopš veikala atvēršanas ir pagājis tik tiešām ilgs laiks, tomēr rindas samazinās pavisam minimāli, līdz ar to, tas liek uzdot vairākus jautajumus kāpēc tā ir un kas sekos tālāk. Tomēr viena no galvenajām lietām, ko “Lidl” atbalstīja pašā sākumā – vecāki ar maziem bērniem tika ielaisti veikalā bez gaidīšanas rindā.

Tomēr šoreiz mazumtirdzniecības veikalos “Lidl” ir tikušas veiktas izmaiņas saistībā ar esošajām rindām, kuras veidojas pie veikalu ieejām, proti, ģimenes ar bērniem vairs tā vienkārši nevarēs iekļūt veikalā, nestāvot kopējā rindā. Par esošo situāciju izteicās SIA “Lidl Latvija” kororatīvās komunikācijas departamenta pārstāvji, kuri izskaidrojuši kāda iemesla pēc pēkšņi ir mainīta esošā situācija.

“Mēs tik tiešām patiesi priecājamies par Latvijas iedzīvotāju lielo interesi un vēlmi iepirkties “Lid” veikalos, tomēr mums visiem ir jāņem vērā esošā vīrusa situācija, dēļ kura tad arī ir ieviests ārkārtas stāvoklis un ierobežotais klientu skaits, ko vienlaikus drīkstam apkalpot katrā veikalā. Tas izpaužas tieši ar šīm rindām pie “Lidl” veikaliem,” skaidro “Lidl” pārstāvji.

“Lidl galvenie pārstāvji aicina ģimenes ar bērniem ļoti rūpīgi izvērtēt došanos uz veikalu. “Mēs cienām un priecājamies par katru Lidl klientu. Apkalpojam viņus visus ar vienotu attieksmi, līdz ar to arī ģimenes ar bērniem, tai skaitā zīdaiņiem, tiek apkalpoti rindas kārtībā.”

Kopumā ņemot vērā laiku, kurš ir jāpavada rindā, kā arī patreizējos klimatiskos apstākļus, aicinām jaunos vecākus tik tiešām rūpīgi pārdomāt, kad un kā tieši doties uz “Lidl”, jo ar maziem bērniem un zīdaiņiem ir visgrūtāk, jo tu nevari paredzēt, ka bērns gribēs uz tualeti, vai kad pēkšņi sagribēs ēst. Tāpēc noteikti jāapdomā katrs esošais solis un vienkārši jābūt gataviem uz to, ka mazi bērni ilgstošā aukstumā arī nevar tā vienkārši stāvēt, tāpēc būsim atbildīgi pret sevi un citiem.

loading...