Iedzīvotājiem izsludināta superīga darba vakance par 2850 Eiro lielu algu, vai Tu pieteiksies?

Patreizējā situācijā itin nevienam nav viegli, tomēr ir arī labas ziņas, jo pašlaik parādījusies tik tiešām unikāla vakance, kurai var pieteikties jebkurš, kurš atbilst konkrētajām darba prasībam, bet skatoties kopumā interesantu noteikti būs ļoti daudz. Neskatoties uz to, tā ir lieliska iespēja daudziem izmēģināt, ko jaunu un nebijušu un par to saņemt tik tiešām liela apmēra algu, vai esat gatavi iepazīties ar šo sludinājumu?

Kā liecina oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” publikācija, Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu komiteja (SEPLP) izsludinājusi Konkurences komitejas padomes ombuda amata vietu. Konkursā aicināti piedalīties kandidāti, kuri izprot sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu uzdevumus un mērķus, spēj nodrošināt sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu neatkarību, ir atbildīgi sabiedrības priekšā un veicina to kvalitatīvu darbību.

Minimālās prasības kandidātiem ietver labu reputāciju, vismaz piecu gadu profesionālo mediju pieredzi vai vismaz akadēmisko pieredzi saistītās jomās, izpratni par sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu stratēģisko mērķi un darbības principiem, kā arī izpratni par sabiedriskajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem un to darbību. Loma demokrātiskajā dzīvē , Sabiedrība un noteikumi, kas regulē to darbību. Tāpat kandidātiem jābūt augstākajai izglītībai sociālajās, humanitārajās vai precizitātes zinātnēs, valsts valodas un vēl vismaz vienas ES oficiālās valodas zināšanām, kā arī krievu valodas zināšanām.

Pretendentiem jābūt mediju ētikas un montāžas darba spējām, spējai izvirzīt mērķus un plānot darbu, lēmumu pieņemšanas spējām, iniciatīvai un atbildībai, komunikācijas prasmēm, spējai veidot pozitīvas attiecības darbā, kā arī atbildības sajūtai un precizitāte. Kandidātiem jāpierāda, ka viņi atbilst SEPLP 20.panta 2.punkta prasībām un jābūt derīgam  vakcinācijas vai slimības sertifikātam.

Piesakoties uz vakanci, jāiesniedz personīga motivācijas vēstule, kurā ietverts redzējums par Latvijas mediju ētiku un sabiedrisko elektronisko mediju darbu, kā arī redzējums par Tiesībsarga darbu un tā īstenošanu. Jāņem vērā, ka pretendentu noteikti būs pietiekami daudz, tāpēc pavisam noteikti varētu pastāstīt sīkāk un smalkāk par savu pieredzi un visu pārējo. Pieteikties esošajam amatam var līdz 26. novembrim pulksten 23:59. Tālāk tad ar konkrētajiem cilvekiem, kas tiks virzīti tālāk sazināsies personīgi.

Avots

loading...