“Diemžēl, bet esam pieņēmuši lēmumu!” Anastasijas Ģimene paziņo līdz šim svarīgako paziņojumu visai pasaulei

48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka ir smagi slima. Vēl nesen viņas ģimene atteicās atklāt jebkādu informāciju par viņas veselību. Tomēr tas strauji mainījās, kad cilvēki sāka sekot stāstam. Beidzot pārtraucot ieilgušo klusumu, ģimenes locekļi uzskata, ka viņiem ir jāatklāj tas, ko viņi tik ilgi nav gribējuši apspriest. Tomēr situācija ļoti ātri mainās un arī tagad paziņota pavisam savādāka informācija, nekā iepriekš un tas attiecīgi liecina, ka gaidāmas milzu izmaiņas! Laiks aplūkot par ko tieši iet runa un kā turpmāk tas saista pašu Anastasiju un viņas ģimeni.

Anastasijas Zavorotņukas ģimene savā Instagram kontā ievietoja paziņojumu pēc vairāku mēnešu prombūtnes. Viņi dalījās, ka sniegs visus atjauninājumus par viņas stāvokli viņas galvenajā kontā. Iemesls, kāpēc aktrise atteicās publiskot informāciju par savu slimību, ir tāpēc, ka viņa nevēlas, lai cilvēki spekulētu par viņas stāvokli, liecina “PostTimees” ziņojumi. Viņa un viņas ģimene ir pateicīgi cilvēkiem, kuri uzņēmās iniciatīvu stāties pretī meliem un baumām.

Pateicoties daudzu cilvēku pūlēm, ir žēl, ka sistēma neatzina kolektīvā izrāviena patieso būtību. Tik daudzi cilvēki ir devuši savu ieguldījumu šajā nolūkā, taču viņi pastāvīgi tika noraidīti. Neskatoties uz to, mēs esam nolēmuši turpināt publicēt savus atklājumus viņas oficiālajā kontā. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu precīzi dalīties savos novērojumos, nevis to, ko veicina institucionalizēti avoti.

Mēs vēlamies pateikties visiem, kas mums ir snieguši atbalstu, tostarp ģimenei, kolēģiem un draugiem. Mēs jūs visus ļoti mīlam par šo žestu un esam patiesi pateicīgi. Zavorotņiks augstu vērtē attiecības, kas viņam ir ar Svēto Mihaelu un viņa sievu Irinu. Pateicības no viņa saņem arī Nikolajs Baskovs, Nataša Koroļova un Aleksandrs Semenovičs. Turklāt Anna Semenoviča un citi gūtu labumu no viņa attiecībām

Vairāki cilvēki, kuri pēc nokļūšanas dažādās slimnīcās krustojās ar krievu aktrisi Anastasiju Zavorutņuku, paziņoja, ka viņa izskatās praktiski neatpazīstama.

Pašlaik tikai visi kopīgi varam lūgties un cerēt, ka viņai veselības uzlabosies, jo šī cīņa notiek jau pārāk ilgi un tas ir ļoti skumji priekš mums visiem!

loading...