Māte domāja, ka viņai piedzima parasts bērniņš! Taču tiklīdz viņa to ieraudzīja – Sabijušies bija arī ārsti!

Daudzos gadījums viss process iesākas ar to, ka sievietei noiet ūdeņi. Tas parasti apzīmē procesu, ka tūlīt sāksies dzemdības, taču ne vienmēr. Ne vienmēr arī noiet paši ūdeņi un situācijās, kad sieviete jūt milzīgu nelabumu vai jūtas slikti, jau laicīgi parasti tiek vesta pārbaudīties uz slimnīcu vai drīzumā jau nesāksies pašas dzemdības. Protams, ka situācijas ir daudz un dažādas, taču gala rezultātā tas aizved pie galējās situācijas – dzemdībām, vai dzemdību mākslīgā izraisīšana, ja ir pienācis laiks un bērniņš kavējās. 

Tajos gadījumos, kad sievietei sākas dzemdības, parasti seko kliedzieni un asaras un vārdi, ka nogājis ūdens un mirkļa stress, kad uz brīdi nav saprotams, kas ir jādara. Šeit gan visa uzmanība noteikti ir vīrietim, kuram pareizi šādā situācijā jāmāk rīkoties. Taču neskatoties uz to, ir daudz un dažādas situācijas. Bērns atrodas amnija apvalkā, kurā atrodas šķidrums, kad bērns paliek krietni lielāks, apvalks paliek aizvien vaļīgāks, līdz pienāks tas brīdis un tas parasti pārsprāgst. Šajā situācijā viss bija krietni savādāk.

Taču šajā situācijā viss bija krietni savādāk un to visu pieredzēja ļoti pieredzējusi vecmāte, kura arī zināja kā rīkoties. Šī māte piedzīvoja tiešām retu un neticamu parādību. Viņa dzemdēja mazuli salīdzinoši priekšlaicīgi, tomēr tiklīdz ārsti redzēja nākam ārā bērna galviņu, viņi bija pat nedaudz sabijušies. Tomēr ir labi, ka blakus ir pieredzējuši ārsti, kuri zināja kā rīkoties un ko darīt.

Neskatoties uz to, mazulis joprojām atradās savā amnija apvalkā pilnīgi neskarts un tā ir salīdzinoši reta parādība. Protams, ka tā mēdz notikt, ja bērns dzimst priekšlaicīgi, tomēr ne vienmēr. Gan jau arī kāda māmiņa pati ko tādu ir piedzīvojusi un tas tiešām liels retums, ko pēc tam pastāstīt savam bērnam.

Ārsti uzmanīgi pārgrieza konkrēto saisti un bērniņš ievilka savu pirmo elpu šajā jaunajā pasaulē. Šādu skatu otrreiz diez vai kādreiz vēl redzēsiet, tomēr, kas zina. Kāds noteikti jau ko tādu ir redzējis un pat piedzīvojis. Ja esat, ko tādu piedzīvojuši, varat par to pastāstīt!

loading...