Slavenais mūziķis aicina visu tautu boikotēt Čeku loteriju : “Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija!”

Portāls Vipi.tv vēsta, ka informācija par lielveikalu čekiem uzradās ar lielu nokavējumu – iepriekš tika ziņots, ka visi čeki piedalīsies vienlīdz godīgā, taisnīgā izlozē un ka laimētājus godīgi noteiks neatkarīga datorsistēma pēc nejaušības principa.

Kad akcija bija jau sākusies, pēkšņi tika paziņots, ka Čeku loterijā daudz lielāka iespējamība uzvarēt būs ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem. VID labotā informācija ir šāda: lielāka iespējamība uzvarēt būs loterijā piedaloties ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem, piemēram, frizētavā vai autoservisā. Jo to sadalījums izlozē būs attiecīgi šāds – 30% preču čeki un 70% pakalpojumu čeki.

“Rimi, Maxima, visi lieltirgotāji, kas mums sniedz preces, tur diemžēl būs iespējamība laimēt mazāk. Jo tajās nozarēs ēnu ir mazāk nekā pakalpojuma nozarēs. Līdz ar to mēs šobrīd tendējamies uz pakalpojumiem. Visu veidu pakalpojumi, kurus varat iedomāties, sākot ar skaistumkopšanu, ar publisko ēdināšanu, ar izklaidēm,” taisnojas VID Čeku loterijas projekta vadītāja Anna Šapovala

Mūziķis Kaspars Pudniks sabiedrībai veltījis aicinājumu un ļoti skarbus komentārus par šo projektu: “Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija! Kārtējā ņirgāšanās par tautu un cilvēkiem, kuri vēl šeit Baltijas jūras krastā ir brīnumainā kārtā izdzīvojuši, un negrib braukt prom ”vergot” uz citām valstīm.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu, bet vispirms – Vai Tu jau piedalies mūsu konkursā?

Neaizmirsti piedalīties mūsu konkursā par fantastiski skaisto šūpuļkrēslu no “High” firmas! Viss, kas Tev ir jāizdara – jānospiež zem bildes  redzamo reklāmu un jāatstāj tā vaļā vismaz 10 sekundes. Kad tas ir izdarīts, tu automātiski parādīsies, ka esi izpildījis noteikumus un piedalīzies balvas izlozē, kas notiks 30. Jūlijā. Uzvarētājs tiks paziņots lapā! Veiksmi 🙂

loading...