Linda Leen jau atkal pārsteigusi visus savus fanus ar savu jauno izskatu!

Kurš to būtu domajis, ka Linda Leen tik bieži ņems un pārsteigs visus savus fanus!
Neilgi pirms mūziķes dzimšanas dienas Linda Leen jeb īstajā vārdā Linda Lezdiņa parādījusies sabiedrībā ar jaunu kleitu, kas izpelnījusies plašas ovācijas.

Māksliniece bija tērpusies baltā mežģīņu kleitā ar izteiktu dekoltē. Šādi tērptu Lindu Leen varēja sastapt restorānā “Laivas” Jūrmalā kādā privātā pasākumā. Šis restorāns ir iecienīts turīgu cilvēku vidū privātu pasākumu un viesību rīkošanai. Arī šajā reizē pasākumā bija ne tikai Linda Leen, bet arī citi “augstās klases” mūziķi.

Pasākums mūziķei tiešām gājis pie sirds un viņa steigusi dalīties ar to arī sociālajos tīklos, kur dalījās saviem sekotājiem ar pacilāto noskaņojumu.

Mūziķe sociālajā tīklā Instagram ievietojusi attēlu, kam apakšā parakstījusi: “Šodien ir tas vakars. Kad mans darbs mani tādā mērā uzlādē, ka nespēju aizbraukt mājās, pasākuma magnētiskā atmosfēra tur savos valgos… Un tā es sēžu tepat pie Lielupes, skatos salūtu un augošo Mēnesi, sūcu korporatīvo “Chablis”, klausos viesu čalas un 90to melodijas pārdesmit metru attālajā kņadā (šobrīd skan „Let’s come together, right now, oh yeah in sweet harmony”…), pār upi tālumā aiztriecas vilciens uz Rīgas pusi, un ir „nepanesamais esības vieglums”.”

Laiks aplūkot, kā tad viņa izskatās!

Šķir nākamo lapu

loading...