Ekonomikas Ministrija ir nākusi klajā ar ļoti svarīgu ziņu visiem dzīvokļu īrniekiem un to īpašniekiem

Saistībā ar Covid-19 izplatības laiku atcelta ūdens patēriņa skaitītāju rādījuma nodošana papīra formātā, ko parasti izmantoja galvenā vīrusa riska grupa. Šajā gadījumā tie bija vecāka gadagājuma cilvēki, informēja Ekonomikas Ministrija (EM). Arī pašlaik pēc ārkārtējās situācijas beigām, kas plānota pēc 9. Jūnija rādītājus varēs nodot elektroniksi vai telefoniski. Tas ir domāts ar mērķi samazināt vecāka gadagājuma cilvēku inficēšanos ar bīstamo vīrusu, kā arī ievērot visus drošības pasākumus.

Zināms, ka konkrētās izmaiņas bija aktuālas Ārkārtējās Situācijas beigās, taču šos rādījumus joprojām varēs turpināt nodot ne tikai elektroniski, bet arī vienkārši zvanot un nosaucos konkrētos rādījuma ciparus.

Ļoti stingri jāņem vērā, ja kāds cilvēks kādu apsvēruma vai apstākļu dēļ nespēj nodot patēriņa skaitītāja rādījumus arī elektroniski vai telefniski, tad šim cilvēkam ūdens patēriņu aprēķinās, ņemot vērā konkrēto dzīvokļa vidējo ūdens patēriņu par pēdējiem trim mēnešiem. Šis vairāk attiecas uz vecāku gadagājuma cilvēkiem, kuriem bieži vien nav šādas iespējams un opcijas.

Ekonomikas Ministrija informējusi, ka šāda opcija joprojām pastāvēs arī nākotnē, jo tas ir atvieglojums daudziem cilvēkiem.

Tāpat Ministrija jau aicināja citus mājas iedzīvotājus, īrniekus un īpašniekus palīdzēt vecāka gada gājuma cilvēkiem palīdzēt nodot visus mērījumus, lai viņiem nebūtu lieki jāuztracas par esošo situāciju.

Lasi vēl : Swedbank ir nākusi klajā ar nopietnu paziņojumu visiem bankas klientiem

Atbalstam vecākus cilvēkus un palīdzam viņu vietā nodot ūdens mērījumus, protams, ievērojot visus drošības un distancēšanās noteikumus.

loading...