Putins Paziņojis : Krievija izstrādās pilnībā jaunus ieročus un vērsīs tos pret citām valstīm, kas to apdraud

Nu tik ir sācies karsts laiciņš, jo Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir nācis klajā ar jaunu paziņojumu, kas lielākajai daļai tik tiešām nepatiks! Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien ikgadējā uzrunā Federālajai sapulcei paziņoja, ka Krievija būs spiesta izstrādāt jaunus ieroču veidus un izvērst tos attiecībā pret valstīm, kurās tiek pieņemti lēmumi, kas apdraud Krievijas drošību.

Pēc viņa teiktā, šobrīd Krievijas veiksmīgi izstrādā virsskaņas raķeti “Cirkon”, kuras darbības rādiuss ir 1000 kilometri un kuru varēs pielietot gan pret jūras, gan sauszemes mērķiem. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka Krievija vienmēr būs suverēna, neatkarīga valsts.

“Krievija bija un būs suverēna, neatkarīga valsts. Tā vienkārši ir aksioma. Tā būs tāda, vai arī tās vispār nebūs. Mums tas ir jāsaprot un jāapzinās. Krievija nevar būt valsts, ja tā nav suverēna. Daži to var, Krievija – ne,” paziņoja Putins.

Viņš pavēstīja, ka Krievijas ārpolitikas prioritātes ir absolūti atvērtas – tā ir cīņa ar draudiem, sadarbības paplašināšana, barjeru noņemšana.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...