Latvijas valsts prezidents Egils Levits ir nācis klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu

Patreizējā situācija ir pietiekami nopietna, tāpēc Latvijas valsts prezidents Egils Levits ir nācis klajā ar tiešām svarīgu paziņojumu.  Covid-19 jaunās koronavīrusa slimības kontrole ir atkarīga no mūsu atbildīgās un saprātīgās rīcības, pirmdien žurnālistiem sacīja prezidents Egils Levits.

Pirmdien pirmā valsts amatpersona Rīgā tikās ar premjerministru Krišjāni Kariņu (JV), veselības ministri Ilzi Šeķeli (AP) un Slimību profilakses un kontroles centra Slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktoru Juriju Perevoščikovu, apspriest Covid-19 ierobežojumu.

“Situācija ir nopietna, bet to kontrolē. Mūsu sabiedrība rīkojas ļoti atbildīgi. Gribu uzsvērt, ka Covid-19 izplatīšanas ierobežošana ir atkarīga no mūsu visu rīcības, no tā, cik rūpīgi ievērojam valdības noteiktās vadlīnijas,” sacīja prezidents.

Prezidents norādīja, ka valdības pieņemtie lēmumi ir pareizi un nepieciešami, jo tie atbilst šodienas situācijai. Valdība ņēmusi vērā arī pasākumus un pieredzi no citām valstīm un “mēs zināmā mērā esam priekšā citām valstīm šo pasākumu izvērtēšanā un pieņemšanā”.

Lasi raksta turpinajumu nākamajā lapā

loading...