Beidzot nākusi klajā informācija par to, cik daudz naudu mantojumā saņēmusi Elīna Maligina – Summa iespaidīga

Par šo ir runāts daudz un dikti, tomēr beidzot tas viss ir aizgājis līdz tādai, kā noslēguma fāzei, kad Maligina tiešām ir saņēmusi, tā saucamo mantojuma naudu no Valērija Maligina. Iepriekš ticis paziņots, ka “LA” rīcībā esot bijis kāds dokuments, kurš norādījis, ka kopumā mantojumā viņai bija jāsaņem 8,1 miljoni Eiro.

Taču tagad liela daļa mediju raksta par to, cik tad viņa patiesībā ir saņēmusi un patiesībā nav tikusi ar šo visu pamatīgi piekrāpta, jo neesot saņēmusi pat pusi no visas solītās naudas un vai ir kāds pamats, kāpēc viņa nav saņēmusi šo visu naudu?

Zināms ir tas, ka 25. Maijā mantiniece pie notāra noslēdza vienošanos, ka Elīnai Maliginai pienākas neatņemamā daļas vērtība naudas izteiksmē ir 8,1 miljons eiro, ko pavisam līdzīgās daļās pa 2,7 mliljoniem eiro izmaksās konkrētos termiņos mirušā farmācijas Olainfarm abas meitas, lai viss būtu godīgi.

Taču, tagad viss esot noticis pavisam savādak un Maligina visu šo summu nemaz neesot dabūjusi, bet dabūjusi daudz mazāk, nekā esot solīts, taču va tā paliks uz palikšanu, vai kas mainīsies un cik tad galu galā viņa ir saņēmusi?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...