Ir vērts pamēģināt: Triki ar prātiem

Ja ir kādreiz bijusi velme manipulēt ar cilveku prātiem, iespaidot tos un gūstot no tā sev zināmu labumu, tad šeit būs desmit triki, kā var "spēlēties" ar cilvēka prātu

  1. Ja sarunas gaitā vēlies, lai cilvēki tavu sakāmo vai tevi pašu uztvertu nopietni, saki, ka to tev iemācīja vai reiz pateica tēvs. Cilvēkiem ir dabiska tieksme ticēt tēva figūras sacītajam. Pat, ja viņi pasmiesies vai jokos pretī, tavi vārdi atstās uz viņiem lielāku iespaidu.
  2. Sarunas laikā ar cilvēku izvēlies kādu no viņa sacītajiem vārdiem. Ikreiz, kad otrs cilvēks pateiks šo vārdu, neviļus pasmaidi vai sniedz kādu citu pozitīvu signālu. Pamazām tu pamanīsi, ka otrs cilvēks tavu izvēlēto vārdu sāk iepīt sarunā biežāk.Gribi kļūt par akmens-šķēres-papīrītis karali?
  3. Uzdod pretiniekam vienalga kādu jautājumu un tieši pēc sava jautājuma beigām sāc dungot akmens-šķēres-papīrītis meldiņu. Pretinieks praktiski vienmēr aizsargājoties izmetīs šķēres.
  4. Ja vēlies, lai tavs līdzgājējs palīdz tev kaut ko nest, bet tu nevēlies viņam to jautāt, tad uzsāc sarunu un gara teikuma vidū sniedz viņam savu nesamo (piemēram, somu vai maisiņu). Lielākā daļa cilvēku automātiski un neaizdomājoties paņems nesamo. Daži gan apjuks un neuzķersies.
  5. Vēlies nokļūt noteiktā vietā, bet tev priekšā ir cilvēku pūlis? Ar acīm nofiksē skatienu uz savu izvēlēto mērķi un dodies tur, neskatoties pa malām. Tas īpaši labi darbojas uz ielas, jo cilvēkiem ir tendence skatīties otram acīs, lai noteiktu tā kustības virzienu.
  6. Tu sēdi, piemēram, kafejnīcā un tev ir aizdomas, ka kāds tevi novēro? Lai pārbaudītu savu teoriju, izliecies, ka tu stipri nožāvājies. Ņemot vērā, ka žāvāšanās ir īpaši lipīgas, tā tev praktiski vienmēr izdosies atkost savu stalkeri.
  7. Vēlies, lai tavs sarunu partneris piekrīt tevis sacītajam? Sarunas gaitā nedaudz māj ar galvu, it kā tu pats kaut kam piekristu. Sarunas partnerī tas radīs pārliecību, ka tu runā taisnību un arī viņš pamās ar galvu vai izteiks piekrišanu verbālā formā.
  8. Galvā iestrēdzis kāds lipīgs Britnijas Spīrsas meldiņš un tu nevari no tā tikt vaļā. Kādu laiku padungo vai prātā izdziedi attiecīgās dziesmas beigas. Šādā veidā tu pārrausi nebeidzamās dziesmas apburto loku, kas visu laiku skan tev galvā.
  9. Kad pirmo reizi kādu satiec un vēlies paspiest roku vai varbūt otrs cilvēks to vēlas, pārliecinies, ka tavas rokas ir siltas. Tādā veidā otrs cilvēks uzticēsies tev vairāk. Tāpat otra cilvēka uzticību ātrāk var iegūt, ja sarunas laikā atkārto viņa sejas izteiksmes vai ieņemto pozu.
  10. Šo triku visvieglāk ir veikt ar bērniem. Gribi, lai tavs bērns ēd, piemēram dārzeņus? Pajautā viņam, vai viņš vēlas 3 vai 5 gabaliņus brokoļu. Tādā veidā tu jau esi pieņēmis lēmumu viņu vietā, taču atstāj bērnam iespēju izvēlēties skaitu. Šo pašu triku var veikt ar pieaugušajiem par jebkuru tēmu.
loading...