Jauns iPhone brālis – NoPhone!

Izgatavota-Iphone-1

Lai mazliet pajokotos ar mūsdienu tehnoloģijām un uztaisītu parodiju mūsdienu Iphone, tika izgatavota Iphone parodija!  Manuprāt šis jaunais viedtālruni NoPhone būtu viss, kas Jums patiešām būtu vajadzīgs. Holandiešu dizaineris Ingmars Larsens stāstījis, ka no sākuma tas šķita tikai parasts joks, kad ar draugu sēdējuši pie bāra letes un domājuši dažādas biznesa idejas, taču šis joks aizgāja tik tālu, ka tas tiešām nonāca ražošanas procesā.

Izgatavota-Iphone-2

Ingmars Larsens jau bija vērsies ”Kickstarter”, lai iegūtu 30 tūkstošu ASV dolāru lielu finansējumu, lai varētu uzsākt NoPhone ražošanu, prototips jau ir izgatavos un tas Pasaules tirgū varētu maksāt 12 ASV dolārus.

Izgatavota-Iphone-3

Šis superīgais NoPhone ir 5,5 collu garšs un 2,6 collu plats. Pie tam tas ir super plāns! Tas ir tikai 0,29 collu biezs. Ingmars stāstīja, ka šim telefonam piemīt ļoti specifiskas funkcijas, piemēram kā : mūžīga baterija, triecienizturība, ūdensizturība un nav nepieciešami nekādi atjauninājumi, taču galu, galā ko tu gribēji no plastmasas gabala ar spoguli ?

  Šis  superīgais NoPhone var aizstāt  jebkuru tavu esošo telefonu. Skolā atzīmes pacelsies par četrām ballēm, jo šis NoPhone ir vienkārši lielisks, jo tas nedara neko! Galvenokārt šis plastmasas gabals ar spoguli tika ražots, kā joka pēc, lai varētu kādam uzdāvināt muļķīgu dāvanu, vai dažādu joku izspēlēšanai, kas ikdienu padarītu interesantāku.Izgatavota-Iphone-4 Daži cilvēku komentāri par šo superīgo NoPhone :

Gregs : Dēļ jaunā NoPhone, es savai bijušajai draudzenei nerakstu jau veselu nedēļu, kas esmu galīgi piedzēries.

Deivids : Kad man bija viedtālrunis, tas bieži vien saplīsa, nu tam ir risinājums : NoPhone, tas var krist zemē cik vienu uziet, bet vienmēr paliks vesels!

Viktorija : Šis telefons ir vienkārši superīgs, šajās telefona ”bildēs” (Spogulī) es izskatos daudz labāk nekā citos viedtālruņos.

loading...