Kā Atbrīvoties No Aptuveni 10 Kilogramiem Toksīnu, Kas Uzkrājušies Mūsu Zarnās, Izmantojot Vien Šos Divus Produktus

Lai atbrīvotos no resnajā zarnā uzkrājušajiem toksīniem, 3 nedēļas ik dienu jāieēd 1-3 ēdamkarotes sējas linu miltus. Sējas lini ne tikai attīrīs zarnas, bet arī nostabilizēs iekšējo mikrofloru.
Kā veikt attīrīšanu?

Nepieciešams:
-350ml kefīrs
-Dabīgie sējas linu milti.

Izmantošana: Pirmajā nedēļā sajauc 100ml kefīru ar 1ēdamkaroti sējas linu miltiem un izdzer to. Otrajā nedēļā – 100ml kefīrs ar 2 ēdamkarotēm sējas linu miltiem, bet trešajā – 150ml kefīru ar 3 ēdamkarotēm sējas miltu.

Šī kursa laikā svarīgi dzert daudz ūdens. To nevajadzētu pildīt vairāk kā reizi gadā.

Kāpēc sējas lini?

Sējas lini satur daudz šķiedrvielas, kas ir svarīga sastāvdaļa veselīgai gremošanai. Tās labi ietekmē arī zarnas. Sējas lini ir bagāti gan ar šķīstošajām, gan nešķīstošajām šķiedrvielām. Nešķīstošās šķiedrvielas paaugstina zarnu saturu. Tātad, šīs šķiedrvielas uzlabo zarnu kustību un palīdz izvadīt  no tām atkritumus. Taču šķīstošās šķiedrvielas zarnās uzsūc ūdeni un veido gēlu. Šis gēls palēlina gremošanu un nodrošina barības vielu vieglāku uzsūkšanos.

Tā kā sējas lini rada sāta sajūtu, cilvēks var noregulēt ķermeņa svaru. Sējas linos ir daudz omega-3 taukskābes, antioksidanti, vitamīni un minerālvielas, kas gremošanas sistēmā samazina iekaisumu un novērš aizcietējumus. Tās arī samazina holesterīna līmeni asinīs, tādējādi samazinot karidovaskulāro slimību risku.

loading...