Kā Izbalināt Drēbes? Efektīvākais Veids, Kā Baltām Drēbēm Atkal Likt Izskatīties Patiešām Jaunām – Kā Tikko No Veikala Plaukta!

Dabiskais balinātājs, kas šodien tiks aprakstīts, ir balstīts uz vienu pavisam vienkāršu sastāvdaļu – kālija permanganātu. Pagatavošana ir pavisam vienkārša – pievienojiet dažus kristālus kālija permanganāta uz 10l ūdens, tad pievienojiet 200 gramus jūsu iecienītāko veļas mazgāšanas līdzekli. Samērcējiet savu balto veļu šajā šķīdumā, un nosedziet ar neilona somu. Ļaujiet drēbēm mirkt 4-5 stundas, vai pat visu nakti, un no rīta tās būs neticami baltas!

Kad jūs esiet izbalinājis drēbes, izskalojiet tās ar parastu ūdeni un pakariniet. Ja Jūs vēl neesiet īsti apmierināta ar rezultātu – droši iemērcējiet tās vēlreiz. Vēl viena sastāvdaļa, kas var patiešām efektīvi izbalināt drēbes ir dzeramā soda – vienkārši sajauciet 2-3 ēdamkarotes to ar savu iecienītāko mazgāšanas līdzekli, lai samazinātu ūdens cietību, un tādā veidā uzlabotu mazgāšanās līdzekļa efektivitāti. Jūs variet arī vienkārši sodu pievienot veļasmašīnā kopā ar veļaspulveri, un ļaut veļasmašīnai darīt brīnumus!

Vienkārši pamēģiniet kādu no šīm receptēm, un Jūs būsiet pārsteigti par rezultātiem!

loading...