Nēesi uzkrītošs, jo iespējams Tevi iemūžina

CIlvēkiem lielākoties piemīt īpašība nopētīt un netiešā veidā izrādīt savu vērtējumu par citiem cilvēkiem. Itsevišķi apbrīnu citu acīs izpelnās cilvēki, kuri kautkādā veidā atšķirās no pārējās sabiedrības. Tie var būt resnāki, tievāki, garāki, īsāki, super skaisti, jeb ar defektiem. Bet ne vienmēr publiskajā telpā savu "vērtējumu" ar grimasēm, smiekliem, jeb izbolītām acīm vajag izrādīt, jo iespējams Tu tiec piefiksēts!

Tad nu lūk, šajā attelā izskatās, ka fokuss ir ticis ņemts uz sievieti, kas sēž pašā vidū, bet īstenībā ne jau viņa ir tā, kura ir tikusi fotogrāfēta. Morisa-Kafiero (Moriss-Cafiero), tā sauc šo sievieti, kura sēž pašā bildes centrā. Viņa piedalās pētnieciskā projektā, kura mērķis ir izpētīt sabiedrības reakciju pret cilvēkiem ar lielām auguma aprisēm. Kamēr sieviete sēž, viņas vīrs fotogrāfē šo kungu un viņa sejas grimases, kamēr viņš skatās uz Morisu-Kafiero un tiek bildēts.

Tapēc varbūt piedomāsim pie tā, kā mēs atskatāmies uz cilvēkiem, kuri ir atšķirīgi no mums un no apkārtējiem, jo varbūt arī Tu vari kļūt par projekta sastāvdaļu.
This-Woman-Looks-Like-2

loading...