Šī, Jau Kādu Laiku Pamestā, Spoku Pilsēta Ir Veselas 6 Reizes Lielāka Nekā Ņujorka, Taču 99% Pasaules Iedzīvotāji Nemaz Nenojaus Par Šīs Vietas Eksistenci

Vai spējat iedomāties pilsētu, kas ir veselas sešas reizes lielāka nekā Ņujorka, bet neviens tā īsti par tādu nemaz nav dzirdējis? Izrādās, ka par šo pilsētu pāri gājuši vairāki stāsti, taču reti kurš no tiem ir pilnībā precīzs. Pirmkārt jau jāsāk ar to, kā tik milzīga pilsēta nevienam var nebūt zināma un kāpēc tā vispār tikusi pamesta?

Šīs pilsētas interesantais sākas ar to, ka šīs pilsētas toreizējā valdība ap 2006. gada sākumā nodeva valsts  galvaspilsētas likteni citai pilsētai, kura atradās veselu 320 km attālumā, kāds tam bija iemesls un kā tas vispār ir iespējams?

1-32

Izrādās, ka ar šādu soli valdība visus savus pilsētas iedzīvotājus atstāja pilnīgā neziņā. Vienkāršiem vārdiem salīdzinot, tas būtu tas pats, ja Rīgu pārsauktu par Alūksni, tieši tas pats bija šajā gadījumā. Šī pilsēta būtībā pārtapa par neapdzīvotu vietu, jo lielākā daļa iedzīvotāju nevēlējās pārcelties uz jaunizveidoto pilsētu, tomēr kāds tam visam bija iemesls ?

Šķir nākamo lapu un atklāj un lasi raksta turpinājumu

loading...