Šīs Grūtnieces Diezgan Slimā Atkarība Šokē Visu Pasauli

2

Jā tu nepārskatījies, Džesija ir slimīgi atkarīga no šķidrajām ziepēm. Taču pats interesantākais sākās tieši grūtniecības laikā, viņa nekad dzīvē nebūtu kaut ko tādu mēģinājusi, taču kā apgalvo pati Džesija : “Es jutu, ka man bija nepieciešamība pagaršot šķidrās ziepes, un te nu es esmu.”

3

Pats sākums meklējams kādā aizdomīgā rītā. Sieviete piecēlusies un pirmā domas, kas Džesijai iešāvusies prātā bija pagaršot ziepes. Tas viss noticis pēkšņi, itkā viņas ķermenis pieprasītu viņai šīs ziepes. Tāpēc viņa aizgājusi uz savu vannasistabu un pagaršojusi šķidrās ziepes. Tā viss lēnām arī sācies.

4

Pašlaik sieviete ir mēneša attālumā no dzemdībām, taču atklāj ka viņa ir atkarīga no ziepēm, tā kā alkoholiķis atkarīgs no alkohola. Tas ir viņas pamatēdiens, taču ārsti brīdina, ka tas var izraisīt dažādas kaites viņas ķermenis, taču sieviete jūtas ļoti laba un nekādas izmaiņas pagaidām vēl neizjūt.

5

Sieviete vienas dienas laikā spēj iztukšot vienu šķidrās ziepes pudelīti (240ml). Reportieris uzdevis jautājumu vai sieviete turpinās lietot ziepes savā uzturā arī pēc bērna dzemdēšanas, uz ko pati Džesija norādījusi, ka visticamāk šķidrās ziepes viņa turpinās ēst līdz pat mūža galam. Ko Jūs par to domājat?

loading...