Slimnīcas Ārsti Izslēdza Sistēmu, Kas Viņas Meitiņu Uzturēja Pie Dzīvības, Jūs Nespēsiet Aptvert, Kas Notika Tālāk

Franceska Un Lī – Precēs pāris no Lielbritānijas, nekad nespēja iedomāties, ka savā dzīvē pienāks brīdis, kad nāksies atvadīties no savas mazās meitiņas.18 mēnešus vecs Bella pieauga ievērojami slims ģimenes brīvdienas. Francesca un Lee atgriezās mājās un ņēma Bella uz slimnīcu. Ārsti teica, ka bija novirzes viņas smadzenēs.

18 mēnešus vecās Bellas veselības stāvoklis krasi pasliktinājās, kad ģimene bija devusies ceļojumā. Kad ģimene atgriezās mājās, viņi meitiņu aizveda uz slimnīcu un ārsti diagnosticēja Biotinidāses deficītu. Tieši tajā brīdī viņu nācās pieslēgt pie dzīvības uzturēšanas sistēmām, kas uzturēja meitiņu pie dzīvības.

2

Bellai tika konstatēta ļoti reta slimība, kas skar vienu no 60’000 dzimušajiem. Meitenītei ķermenī neizstrādājās biotīns, tas ir vitamīns, kas nepieciešams veselīgu šūnu augšanai.

3

Dažu nedēļu laikā Bellas veselības stāvoklis nonāca kritiskākajā robežā un vecākiem nācās pieņemt savu smagāko dzīves lēmumu – Izslēgt savas meitiņas dzīvības uzturēšanas sistēmas, lai viņa vairs nekad nemocītos.

4

Franceska un Lī  saņēma rokās savas meitas mazo plaukstiņu un uzņēma pēdējo meitiņas kopēju bildi asarām birstot.

Bet pēc 3o minūtēm, kad Bellas dzīvības uzturēšanas sistēmas tika izslēgtas, notika brīnums. “Es turēju viņas mazo rociņu, zinot ka drīz būs viņas pēdējie elpas vilcieni,” teica Lī. “Es lēnām jutu, ka viņas rociņa slīd uz leju, taču pēkšņi slīdēšanas apstājās un viņa ar savu mazo plaukstiņu satvēra manu pirkstu”

Pēkšņi Bella sāka spārdīties un kliegt, tad vecāki satvēra viņas roku, tieši tagad viņa sāka cīnīties par savu dzīvību, bet nu  viena pati. Franceska un Lī momentāni ar ārstiem vienojās par meitiņas atkal glābšanu, jo meitenīte bija izrādījusi pazīmes, kuras tādā stadijā nebija iespējams izrādīt.  Nu ārsti darīja visu iespējamo, lai saglabātu viņas dzīvību.

5

Meitenītei bija gaidāma nāve, taču notika brīnums un viņa atkal cīnījās ar visām vārītēm, lai izdzīvotu.  Ārsti bija izbrīnīti, kad viņas skābekļa līmenis atkal atjaunojās un palika stabils.

Biotanīza trūkums var būt nāvējošs, ja to neārstē, bet tagad Bellas veselības stāvoklis ir normalizējos un viņa ir nodrošināta ar drošu un pareizu zāļu lietošanu.

Tagad ir pagājuši jau pieci mēneši un Bellas veselības stāvoklis turpina uzlaboties. Viņas mati beidzot ir atauguši atpakaļ, viņa jau ir iemācījusies staigāt un runāt.

12232709_10205572291493319_3193523751343920954_o-600x1068

“Šī ir mūsu labākā Ziemassvētku dāvana,” piebilst abi vecāki. “Mēs pat iedomāties nespējām, ka viss pavērsīsies otrādāk un viņa paliks ar mums, šis ir viens no pasaules brīnumiem, kuriem mums pašiem jāspēj noticēt,” piebilda meitenītes māte ar laimes asarām acīs.

loading...