Tas Var Būt Noticis Arī Ar Tevi! 10 Ļoti Nomācoši Simptomi, Kas Liecina, Ka Jums Ir “Klusais Insults” Un Drīzumā Var Sekot Vēl Viens!

Ja jūs domājat, ka insults skar tikai vecāka gadagājuma cilvēkus, ir pienācis laiks padomāt vēlreiz. Diemžēl cilvēkiem jebkurā vecumā var būt insults. . Viena no vissvarīgākajām lietām ir attīstīt spēju atpazīt agrīnās pazīmes insultam, un lūgt ārsta palīdzību. Mēs dosim jums visbiežākās agrīnās insulta pazīmes.


1. neskaidra redze / Redzes zudums. Vispirms  process sākas acīs. Tas var skart vai nu vienu vai abas jūsu acis. Aptuveni 44% no insulta slimniekiem ir piedzīvojuši redzes zudums pirms insulta.

2 Pēkšņas galvassāpes / Reiboņi

Reiboņi gandrīz vienmēr notiek sievietēm zem 45. Tā ir skaidra zīme, ka jums vajadzētu pēc iespējas ātrāk konsultēties ar savu ārstu.

3. Traucējumi runājot un izprotot runu

Pāris reizes dienā, mazi pārpratumi bieži tiek nepamanīti. Murgojoša sajūta  un spēja runāt bieži rada neskaidrības.

4. Balansa zaudēšana / grūtības staigāt

Negaidītas sajūtas, vispārējs vājums un lēnums ar augšējās un apakšējās ekstremitātēs var norādīt insultu. Dažiem slimniekiem izjust paralīzi un sabrukumu. Paralīze ir kopīga pazīme insultam, un tas noteikti prasa medicīnisko palīdzību. Lūk labs pārbaudījums šim simptomam. Atveriet savas rokas platāk ar plaukstām uz augšu, un turiet tās šādā stāvoklī 10 sekundes. Ja viena no jūsu rokām krīt, jūsu muskuļi ir vāji.

Šķir nākamo lapu un uzzini pārējās pazīmes, kuras obligāti ir jāņem vērā!

loading...