Ticis uzbrukts kādam no ceļu policijas darbiniekiem – Šausmas, kā tas varēja notikt!

Auto vadītājs tika aicināts izkāpt ārā no automašīnas, lai varētu veikt personas datu noskaidrošanu, kā arī veikt alkohola testa pārbaudi. Vīrietis konkrētajām darbībām esot piekritis, taču tad sākās trakākais. Pēc brīža alkometrs uzrādīja, ka vīrietim bija 1,9 promiles un pārbaudē tika noskaidrots, ka vīrietim nemaz nebija tiesības.

Tāpat atklājās, ka viņš atrodas meklēšanā par kādu neizciestu administratīvo sodu, kas visu tikai padarīja vēl trakāku. Konkrētais vīrietis esot policijai lūdzis, lai viņu palaiž vaļā, tāpēc policijai nācās rīkoties un uz notikuma vietu izsaukt vēl papildspēku, lai vīrieti nogādātu iecirknī.

Konkrētais vīrietis palicis ļoti agresīvs un bez atļaujas izkāpa no policijas automašīnas. Ceļu policijas darbinieki viņam devās pakaļ un aicināja viņu kāp atpakaļ, taču vīrietis pretojās.  Policisti konkrēto vīrieti nogāza zemē, aizlika abas rokas aiz muguras un uzlika roku dzelžus.

Tad vīrieti iesēdināja policijas aizmugurējā sēdeklī, taču jau pēc brīža agresīvais vīrietis paspēja ar kāju kārtīgi iespert inspektoram, kur bija noliecies, lai paņemtu konkrēto dokumentu mapi. Tiesas laikā vīrietis savu vainu atzina, kā ar atzinis nožēlu par izdarīto noziegumu. Tāpat viņam tagad nāksies cietušajam policistam izmaksāt kompensāciju 1000 Eiro apmērā.

loading...