Tu Visu Savu Dzīvi Esi Nepareizi Uzlādējis Savu Telefonu. Šis Mazais Un Vienkāršais Triks Liks Tev Ietaupīt Arī Elektrību!

telemovel

Viena no lielākajām bateriju ražošanas kompānijām atklāja taisnību. Kompānija ar vārdu “Cadex” beidzot klajā nāca ar paziņojumu, ka lielākā daļa pasaules iedzīvotāju savu telefonu katru reizi uzlādē nepareizi, taču kur ir apslēptais triks?

“Cadex” viens no galvenajiem kompānijas pārstāvjiem izteicies šādi : “Neviens no baterijas ražotājiem nevēlas atklāt patiesību, taču es to beidzot atklāšu! Kad telefons ir pievienots pie lādētāja, konkrētā laika brīdī tas sasniedz 100% jeb cilvēka vārdiem – telefons ir pilnībā uzlādēts. Tieši tad, kad telefons ir uzlādējies uz 100%, tas sāk saņemt elektrības trieciena devas, kas nav bieži, tomēr tādas ir, respektīvi šīs elektrības trieciena devas palīdz uzturēt telefonu uz maksimālajiem 100%, šādā veidā telefona baterija ļoti strauji zaudē savu maksimālo kapacitāti”

Kā nepieļaut savas baterijas maksimālās kapacitātes strauju nolietojumu? Vispirms sāksim ar to, ka telefonu vajadzētu atvienot no lādētāja, kad tas uzlādējies līdz aptuveni 98%. Negaidiet līdz telefons uzlādēsies līdz 100%, Jūs ļoti strauji sabojāsiet sava telefona akumulatoru. Kompānijas pārstāvis ziņo, ka pretēji cilvēka uzskatiem, visefektīvākais veids, telefonu ir uzlādēt pa vairākām reizēm dienā, respektīvi veicot uzlādi pa mazām devām (20-40%). Tieši šis veids būs pats labākais, lai telefona bateriju uzturētu pie dzīvības pat gadiem ilgi.

loading...