Uzmanies! Atraugājies 5 Minūtes Pēc Dzeramās Sodas Vai Ūdens Iedzeršanas? Lūk, Ko Tas Liecinas Par Tavu Veselību

Cepamā soda ir brīnumains pulveris un brīnišķīgs dabisks līdzeklis daudzām problēmām, kā galvassāpēes, saaukstēšanās, ādas problēmam un pat vēzim. Šo pulveri var izmantot daudzos veidos, un tas ir ļoti universāls. To jau ilgu laiku izmanto mājsaimniecības izstrādājumos, veselībā un daudzos citos dzīves aspektos.

Tas ir ļoti lēts un var darboties kā vienkārša ārstēšana un to var izmantot caurejas, peptiskās čūlas, skābuma un intoksikācijas ārstēšanai. Pateicoties nātrija līmenim, tas var būt ļoti noderīgs, lai novērstu nierakmeņus, urīnpūšļa infekcijas un hiperkaliēmiju .

Cepamās sodas izmantošanai ir daudz un daudz vairāk priekšrocību, ko tā jums var dot. Lai pārbaudītu, vai HCL līmenis ir atbilstošs, var izmantot vienu interesantu metodi.

HCL (sālsskābe) dabīgi ražo mūsu kuņģī, lai palīdzētu gremošanai un olbaltumvielu nojaukšanai aminoskābēs un citos svarīgos procesos. Samazināts kuņģa skābes līmenis var izraisīt aizcietējumu, dedzināšanu un vēdera uzpūšanos .

Jūs varat viegli veikt pārbaudi un pārbaudīt, vai jums ir pietiekami daudz šīs skābes jūsu kuņģī.Sajauc vienu tasi ūdens ar ¼ tējkarotes cepamā soda un dzeriet to vispirms no rīta. Ja jūsu HCL līmenis ir līdzsvarots, jūs atraugāsities apmēram 3-4 minūtes vēlāk.

Šeit ir daži citi ieguvumi veselības jomā: soda var Jums palīdzēt:

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu, lai zinātu kā sev palīdzēt! 

loading...