Vai Tu Patiesībā Zini, Ko Uz Taviem Nagiem Nozīmē Pusmēness Baltā Forma? Atbilde Ir Daudz Svarīgāka, Nekā Tu Domā!

3. Tā daļa ir balta, jo tas ir piektais slānis epidermas, kas faktiski “slēpj” asinsvadus, kas ir zem naga.
4. Tas ir visvairāk redzams uz īkšķa, bet nav redzams uz pārējiem nagiem tik ļoti. Dažos gadījumos slānis ādas sabiezē tik ļoti ,ka tas ieskauj nagus un var pilnīgi noslēpt lunulu.

5.Lunula ir redzamā daļa no naga saknes, un nedrīkst būt bojāta, jo jebkurš bojājums var neatgriezeniski deformēt visu nagu, un tā labošana būs grūts process .
6. Saskaņā ar daudziem ekspertiem visā pasaulē, lunula var atklāt ļoti svarīgu informāciju par mūsu veselību. Piemēram, tradicionālā ķīniešu medicīna apgalvo, ka lunulas trūkums ir zīme, uz anēmiju un nepietiekamu uzturu, bet bāla lunula ir pazīme uz iespējamo diabētu. Ja personas lunula ir sarkanīga, iespējams, cilvēks cieš no sirds un asinsvadu slimībām.

7. Lunulas trūkums vai neliela lunula ir zīme gremošanas traucējumiem, kas rodas rezultātā no  lēnas metabolismas  vai uzkrātajiem toksīniem organismā.

8. Daudzums – ir vēlams, lai būtu 8 līdz 10 lunulas uz abām rokām.

 Forma – vēlams, lai platība būtu  viena piektdaļa no nagu.

 Krāsa –  ir vēlams ,lai būt ziloņkaula. Jo gaišāka, jo labāka, tas  norāda  par spēcīgu cilvēku.

9. Lunulai enerģiskam un veselīgam cilvēkam būtu jābūt – atturīgai, loka formas, gludai un spīdīgai ar skaidru lunula ,jo vairāk enerģisks cilvēks ir,jo  gaišāka lunula; pretējā gadījumā lunula ir slikta un neskaidra.

10. Parasti lunula aizņem platību aptuveni vienu piekto daļu no naga, un tai ir skaidra mala. Lunula bieži pazūd, ja cilvēks slimo. Pēc tam, kad personas veselība ir uzlabojusies, mazais mēness parādās atkal. Jo mazāka lunula personai ir, jo vairāk cilvēks cieš no zemākas enerģijas un sliktākas veselības un jūtas noguris.

loading...