15 Bīstamas pazīmes, kuras var norādīt uz smagiem veselības tracējumiem, kuras bieži pat nepamana!

Viens no izplatītākajiem nāves cēloņiem mūsdienās ir vēzis. Kaut gan cilvēki ir mācīti pamanīt pazīmes un pievērst tām uzmanību, tomēr daļa pētījumu rāda, ka sievietes bieži vien aizmirst pievērst uzmanību šīm pazīmēm.

Visbiežāk sastopamie vēža veidi: leikēmija jeb asins vēzis, prostatas vēzis, bronhu, plaušu, aizkuņģa dziedzera vēzis, nieru vēzis, urīnpūšļa vēzis, krūts vēzis, dažādi zarnu vēzis, endometrija vēzis, vairogdziedzera vēzis, limfoma un melanoma jeb ādas vēzis.

Sievietēm visbiežāk sastopams ādas vēzis jeb melanoma, krūts vēzis, olnīcu vēzis, dzemdes kakla vēzis, plaušu vēzis, resnās zarnas vai endometrija vēzis. Ja sieviete ir informēta par pazīmēm, kurām pastiprināti pievērst uzmanību, tad tas var palīdzēt atklāt vēzi agrā stadijā un attiecīgi palielināt iespēju uz pilnīgu atveseļošanos.

Krūts vēzis ir viena no biežākajām vēža formām, kas skar sievietes. To var piedzīvot visa mūža garumā, tomēr īpaši bīstams tas var būt, sievietei novecojot.

Dzīves laikā sievietes organisms piedzīvo dažādas dabīgas pārmaiņas. Tomēr ne visas pārmaiņas var “norakstīt” uz sievietes organismu, daļa no tām var liecināt arī par nopietnām veselības problēmām, piemēram, vēzi. Līdz ar to ir ļoti būtiski pievērst pastiprinātu uzmanību pazīmēm, kas varētu liecināt par šīs bīstamās slimības tuvošanos.

Lasi tālāk, kādas ir pazīmes, kam pievērst pastiprinātu uzmanību!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...