7 Ļoti Bīstami Imesli Kāpēc Jums Nekādā Gadījumā Nevajadzētu Atbrīvoties No Kaunuma Matiņiem!

3.Atbrīvošanās no matiņiem var tev izraisīt abcesu
Atbrīvošanās no matiņiem var aizvest uz infekcijas abcesu uz ādas-baktērijas to izraisa ieejot ķermenī caur matiņu folikulām. Šis abcess ir jāārstē ar antibiotikām vai arī ar operāciju, kas vienmēr nes līdzi bīstamības risku.

4. Laiks
Šokējoši! Pētījums atklāja, ka vidējā sieviete savas dzīves laikā iztērē aptuveni 2 mēnešus atbrīvojoties no kaunuma matiņiem. Tās ir ļoti daudz stundas, kuras tu vairāk neatgūsi!

5. Kaunuma matiņi palīdz kontrolēt jūsu ķermeņa temperatūru
Atbrīvojoties no matiņiem tu vari izjaukt tava ķermeņa spēju pats sevi atvēsināt. Tur ir tauku dziedzeris uz katra matiņa folikulām, kas eļļu laiž uz matiņiem-kad šī eļļa iztvaiko tā atvēsina ādu.

6. Palielina iespēju iegūt STS

Šie sprogainie matiņi patiesībā palīdz aizsargāt tevi no dažādiem STS veidi, kas ir ļoti nejauki. Tos noskujot palielinās risks iegūt dažādas saslimšanas,piemēram, ğenitāliju kārpas un herpes.

7. Berzes apdegumi

Lēdijas dārzs bez matiņiem atstāj tev pieredzēt diezgan sāpīgu berzes dozu, kad tu jutīsies uzbudināta. Kaunuma matiņi uzvedās kā spilvens un aizsargā no berzes un ādas iekaisumiem. Daži guļamistabas jociņi ar partneri bez matiņiem un tu uzprasies uz nepatikšanām īpaši tad, kad tev ir atauguši matiņi.

loading...